Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes kapcsolatból megfogant...

3 hetes kapcsolatból megfogant 1 baba, teszt pozitív, doki megerősítette. Te megtartanád? Többi lent.

Figyelt kérdés

3hete ismerem a fiút, szerelem volt első látásra mindkettőnk részéről,(ez nálam nem jellemző, eddigi párjaimnál nem éreztem ilyen elementáris vonzalmat),eddigi beszélgetéseinkből az derül ki, h nagyon hasonló a habitusunk, értékrendünk, ő jött el velem a dokihoz, örült az eredménynek, én családot szeretnék, erre vágyom, de kicsit gyorsan jött.

Megszakításos-sal védekeztünk, mégis baba lett belőle, azt gondoljuk ez sorsszerű, de félek mit hoz a jövő, nagyon friss az ismeretség még. Ti megtartanátok? Mi van ha elvetetem, együtt maradunk és aztán nem sikerül teherbe esnem,amikor tervezzük? Mi van ha megtartom és aztán nem maradunk együtt? Össze vagyok zavarodva. 29N


2011. okt. 27. 11:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
57%

persze, hogy megtartanam.

gratulalok :)

2011. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
57%
Én megtartanám a helyedben, hiszen tényleg nem az időtől függ, hogy mennyire lesz tartós és harmonikus egy kapcsolat.
2011. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
48%

A kérdés megválaszolásának szempontjából volt fontos hogy fiú vagy férfi mert ha még fiú ami nálam húszon év körülit jelent akkor azt írtam volna hogy tartsd meg de készülj fel hogy lehet egyedül kell felnevelned,de mivel 39 éves meglett férfi így tudja mit akar és igenis tarts meg.Legyetek boldogok!

Hány hetes vagy?

Mit szeretnétek lány-fiú?

Ennyi idősen én nem vetetném el ilyen helyzetben sem!


36hkm

2011. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%
Mi lett végül is?
2012. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek írtam ki, elvetette végül, de továbbra is nagy a szerelem, májusban lesz az esküvő.
2012. márc. 8. 09:02
 26/36 anonim ***** válasza:
83%
Miért döntött úgy hogy nem tartja meg? Mennyire lett rossz kedvű?
2012. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 edingo válasza:
61%
En tuti megtartanam akkor is ha mar nem lennenk egyutt.A baba a legfontosabb.
2012. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 vikykee válasza:
51%
Én 20 éves vagyok én nekünk is váratlanul jött a terhesség híre de én ezen nem is gondolkodtam hogy megtartsam-e vagy sem mert nekem ez volt az álmom.szerintem tartsd meg mert sok örömöt tud még okozni az életed során.én 28.hetes kismama vagyok.
2012. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Blueray válasza:
77%
Igen szerintem mindenféleképpen szüld meg a babát. Nálunk is kb. így volt kb., mint nálatok . Nem fogod megbánni.
2013. jún. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
14%
Nincs jogod elvenni az életet töle!!!!"
2014. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!