Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Szerintem nem...

Kismamák! Szerintem nem lettek túl jók az eredményeim, egy kis lelket öntenétek belém!?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok. 4 hete 2000-es méhszájat állapítottak meg, most már csak 1000. Szerintetek ezzel ki lehet húzni? 4 hete már többet keményedek, naponta többször is, de hamar elmúlik, főleg séta vagy ülés közben. Kaptam rá gyógyszert. Megvizsgáltak hüvelyi uh-al is, rendben találta a doki a méhszájat. A placenta helye hátsó falon, mélyebben tapad. Eddig sose volt mélyebben. Ez jelenthet rosszat? Valamint a magzatvizem valamivel kevesebb volt, azt mondták igyak sokat. Valóban ma nem ittam doki előtt szinte semmit, hogy ne legyek teli hugyhólyaggal. Amúgy ezelőtt ilyen nem volt. Volt valaki hasonlóan? Annyit javasoljak, hogy pihenjek, de nem kell egész nap feküdni. Házas életet is élhetek, ha nem görcsölök. 3 hét múlva kell visszamennem kontrollra. Remélem kihúzzuk idejéig, nagyon aggódom. De próbálok nem gondolni rosszra.
2011. nov. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia én 38 hetes vagyok és a 32.ik héttől 2111-es a méhszájam nekem nem csak megrövidült mint neked hanem ki is nyílt kívül,középen és belül, szedtem 4 hétig a magne b6-ot és itt vagyok még egyben, pedig én is nagyon aggódtam,hogy nem húzzuk ki,igaz azóta én rengeteget pihentem előtte egyáltalán nem,nyugodj meg az orvos mondta volna ha baj van szerintem be is fektetett volna.

Csak nyugalom ,pihenés és szerintem a szexel is óvatosan ne kockáztass,annyit nem ér.

Az ivással kapcsolatban meg tényleg próbálj meg sokat inni én éjszaka is iszok, napi 3liter ásványvíz elfogy.De én igénylem is.

Kitartást és könnyű szülést!

2011. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is gondolj rosszra, mert semmit nem jelentenek egyelőre az értékeid, különben befektettek volna! Én teljesen totálisan zárva voltam a 41. hétig, aztán 3 óra alatt megszültem, a barátnőm teljesen nyitva volt,mégis közel két napig szült a kiírt időben. Pihenj, feküdj, nézz jó filmeket, szedd a gyógyszert és a magnéziumot, igyál sok szénsavmentes ásványvizet, esetleg támogasd magad homeopátiával és élvezd a babavárás minden percét. Nem lesz semmi baj, nem lehet! Csak erre gondolj.
2011. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 31 hetesen fájásokkal indult be a szülésem :( De visszatartották, reggelre leátt a folyamat, csak: Elment a nyákdugóm 1222 lett az méhszájértékem!2 ujjyniar voltam nyitva!Azt mondták ha a 35. hétig kihúzzuk legyek büszke magunkra! :)

Bevallom a 35. hétig feküdtem és magnerotot szedtem 3*1-et az ugye 1500 mg magnézium!És ha emelett is keményedtem akkor innom kellet valami piát! :(De tömémnyet!2* fordult elő, de majd kihánytam tőle a belem...


39+4-re született a kislányom! :)Mindenki dícsért :)(nem mintha én tehetnék róla), mondjuk a 35. hétig nem keltem ki az ágyból csak WC és zuhany! :( Nehéz volt de megérte!Viszont utána bevásárlás takarítás főzés..kisruhák...

ÉS mégse jött!Mondd el neki, hogy nagyon kiváncsi vagy rá, de türelem kell még a találkozásig, mert neki még sokkla jobb bent!És milyen büszke leszel rá, ha kibírja még!...Én mindig ilyeneket mondtam neki :)


Pihenj, és tarts be mindent amit az orvos mond!És ne egyél fahéjat (ez komoly) Vigyázz magatokra!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Próbálok minél többet pihenni, a babámért bármit megteszek!
2011. nov. 9. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!