Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy mentek kórházba...

Kismamák! Hogy mentek kórházba így télen ha folyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nyáron szoknya egy törölköző ami felszívja! De most hogy? Hosszú nadrág kell meg cipő meg sok réteg ruha. Ti hogy csináltátok?
2011. nov. 14. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vastag inkontinencia betét
2011. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én majd megtudom a napokban, hogy ez mivel is jár :D

A terv az, hogy vastag betét, bugyi, naci, kocsiban alám törölköző, és amikor ott kiszállok, ha át is ázik a nacim, a télikabát elég hosszú, eltakar majd. Ha van hosszabb kardigán, akármi, azzal is lehet takarni, de akkor amúgy nem kell szégyenkezni, ha én látnék ilyet, inkább mosoly kapna el, hogy nemsoká egy baba születik, és ez milyen öröm :)

2011. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szülés utánra is a tena betétet ajánlották,igy volt otthon,azt tettem be.
2011. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem eléggé folyt, így egy törölközőt raktam a lábam közé és arra vettem fel a gatyát. Elég bután néztem ki, mert nem bírtam felhúzni teljesen, de így nem lett semmi olyan.

2011. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tena betéttel oldanám meg. De egyáltalán nem biztos hogy elfolyik a víz.
2011. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: a kocsiba már jó előre készítsetek be valami nejlont pl. zacskó vagy ilyenek! Arra mehet a türcsi, és arra üljetek rá! Így megóvjátok az autóülést, ha átázna a türcsi! Én októberben szültem, és igen elég rossz volt, éjszaka mentünk be a kórházba, szitált a köd, és baromi hideg volt!
2011. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második válaszoló. Hát, nálam nem jött volna be semmi, hála Istennek pont a kórház előtt ment el a vizem, de hiába volt bent vastag betét, jókora tócsát hagytam a kórház bejáratánál. Ha visszagondolok, ezen még a törcsi sem segített volna :) Persze nekem extra sok vizem volt.
2011. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!