Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mosószerrel mossátok a...

Milyen mosószerrel mossátok a baba ruháit?

Figyelt kérdés
Folyékony vagy por? Milyen öblítő? Azzal amivel a saját ruhátokat vagy kimondott baba mosószerrel?
2011. nov. 27. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

a lényeg ha egy beválik (nem okoz allergiát a babánál) akkor ne variálj! -tanácsolták s igy is lett

Ariel mosoport és sárga lenort használunk a kezdetektől, bevált. ezzel mosom a baba ruháit s a miénket is(külön persze)

2011. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dreft sensitive, öblítőhöz nem ragaszkodtam, csak az is sensitive legyen. Én nem szeretem a port.
2011. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dreft babamosógél, és Coccolino sensitive öblítő
2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persil Senisitive.Öblítőt nem minden esetben használok:Coccolino fehér.
2011. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugy remlik, hogy Ariel volt akkor otthon jo sok, igy jo ideig azt hasznaltuk.Kulon nem keszultem ra.

Azota mar hasznaltam tobb fajtat, egyikkel sem volt gond.

Es ez sima mosopor volt, nem folyekony.

Oblitonek feher coccolinot szoktam venni, de van, hogy ecettel oblitek.


De ez nagyban gyerekfuggo, az en fiaimnak soha nem volt semmi gond a borukkel, sem etelre, sem masra nem voltak soha allergiasak.

2011. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2011. nov. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!