Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet/szabad Mekikajá...

Terhesen lehet/szabad Mekikaját enni? Vagy kifejezetten tilos valamiért?

Figyelt kérdés
Barátnőm hetente többször is azt eszik, mert azt mondja, csak azt kívánja.Én nem kívántam terhesen szerencsére, de tudom milyen az amikor terhesen rátör az emberre egy bizonyos étel utáni vágy szóval nem "oltom le" emiatt. De nem lehetne valamivel helyettesíteni? Ráadásul nem is vékony testalkat hanem inkább a normál és a túlsúlyos között valahol.
2012. jan. 9. 09:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,csak en a burgeres kajat kivantam. En heti egyszer engedelyeztem magamnak,mert annyira kivantam,hogy mar szinte mast nem is akartam enni,mert mas nem esett jol.Terhessegem elott kb 0,5-1 evente egyszer ettem ilyen kajat,amikor megkivantam.


Szerintem hulyeseg,hogy vannak etelek es italok amiket nem lehet fogyasztani,mert terhes vagy. A mertekletesseg a fontos.

En mindent eszek es iszok terhessegem alatt es amugy elotte is a csapviztol a kolaig illetve a hamburgertol a gyumolcsig.Nem koplalok,nem sanyargatom a lelkem es egeszseges vagyok en is es a babam is.


34 hkm

2012. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát én nem voltam érte odáig terhesség előtt, de terhesség alatt kb 3x ettem ott, utoljára a kórházból "szöktünk" el férjemmel a szülés előtt (indított volt) pár nappal és jól bezabáltam a JUNK foodból. :) Nagyon jól esett pláne h már egy hete éheztem a kórházban és utána se nagyon ehettem magam hülyére.
2012. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Fú, a fiammal rendszeresen egy sajtburiért be kellett mennem munkából haza, mert az "elmegy a gyereked" mondás tipikus esete voltam. Szó szerint éreztem a számban a kaját...

A súlyommal és a cukrommal hála nem volt baj, a bébi meg jólérezte magát bent.

2012. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hat hetente tobbszor biztos nem ennek ott. Egyszer ettem Mekibe az egesz terhessegem alatt mert nagyon megkivantam a cheeseburgert :)
2012. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

15-os! Nemregen ettem big mac szendvicset, mert megkivantam a meki elott setalva. Gondoltam legkozelebb magamnak keszitem el, ugy talan egeszsegesebb, ezert hazahoztam a dobozat, es itthon vettem eszre, hogy maga a szosz, ami benne van, az titkositott recept, igy is van rajta a dobozon. Akkor ki is dobtam, de majd ha legkozelebb veszek, akkor lefotozom. Pont a szosz az ami erdekelt volna, amiatt kulonleges nekem a szendvics. :) Aztan lehet hogy csak jol beneztem valamit, most mar tenyleg elbizonytalanodtam. Amugy kulfoldon elek, lehet hogy csak itt van igy?...

Egyebkent nem veszek minden nap szendvicset, kb. 3 havonta egyszer eszem akkor is vizzel es salataval kerem.

2012. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!