Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet/szabad Mekikajá...

Terhesen lehet/szabad Mekikaját enni? Vagy kifejezetten tilos valamiért?

Figyelt kérdés
Barátnőm hetente többször is azt eszik, mert azt mondja, csak azt kívánja.Én nem kívántam terhesen szerencsére, de tudom milyen az amikor terhesen rátör az emberre egy bizonyos étel utáni vágy szóval nem "oltom le" emiatt. De nem lehetne valamivel helyettesíteni? Ráadásul nem is vékony testalkat hanem inkább a normál és a túlsúlyos között valahol.
2012. jan. 9. 09:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso hozzaszolo!


Honnan tudod hogy az onteteik osszetetele mibol van, hiszen az titkos recept...amugy erdekelne mibol van, mert, bar nem eszek gyakran, de nekem izlik a szendvicsuk! :)

Nem kotekedni akarok, tenyleg erdekel :)

2012. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Helyesbitek, nem tudom az ontetek osszetetele titkos-e, de az a szosz ami a szendvicsukben van (Big Mac), az tuti titkos :)
2012. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%

Nincs magas tápértéke, gyakorlatilag semmi, viszont a transzzsírok meg az egyéb szervezet számra haszontalan, sőt mérgező dolgokkal tele van. És épp ezért mivel tápértéke nulla-minek ilyet enni? Jól lakni vele nem lehet, a szervezet hasznosítani belőle szinte semmit nem tud. Kb olyan, mintha finomított kristálycukrot ennél álló nap. Annak sincs semmi tápértéke viszont édes.

Mondjon bármit is a Mekis propaganda bizottság.


Nem egy dokumentumfilm készült róla, hogy tönkre teszi a májat, vesét. Illetve mekis szendvics (bár ezt nem tudom igaz e) hónapokig eláll. Mutass egy péksüteményt vagy egy szelet húst ami hónapok múltán is fogyaszthatónak néz ki és még a penészgombáknak sem kell.

2012. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%

Voltam náluk a konyhán, beszéltem velük :) ellenőrként. Kb. innen :D

Láttátok a Supersize me c. filmet? Érdemes megnézni.

A kóla pedig nem titkos, bárhol meg lehet nézni a receptjét. Na abban is van cukor bőségesen!

2012. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%

zapa akárki, gondold már végig, hogyan lenne titkos az összetevők listája?

Szerintem kötelezően közzé kell tenni.

Egy kólán is rajta vannak az összetevők, nem árulhat senki, plane HCCP rendszerben titkos dolgokat, amiről azt sem tudni mi van benne.

2012. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A Supersize me c. film áldokumentum film. Ha láttál már igazit, akkor látod a különbséget.

De tényleg nem egészséges, de sajnos a magyaros ételek sem azok, nemcsak az amerikaiak. Ha mindennap pörköltet ennél rántott husival stb. attól sem lennél egészségesebb.

A kólának viszont tényleg titkos összetevői vannak, minden nincs pontosan ráírva az üvegre. A pontos összetétel üzleti titok, lehet, hogy a Mekinél is van ilyen.

2012. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam nagy meki rajongó, de terhesen majd megőrültem a csibeburgerért. Volt, hogy heti 3x-4x is ettem, annyira kívántam. Ittam hozzá kólát is ha kívántam. :)

Összesen 17 kilót híztam a terhesség végére.

Délután 4-kor folyt el a magzatvizem, de előtte fél 2-kor még mekis sült krumplit ettem. :D


Se nekem, sem a gyereknek nincs bajunk. Ő lassan 10 hónapos, én pedig szépen fogyok vissza az eredeti formámra. 3 kiló pluszom van most kb.

2012. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem ha szorulásom van bemegyek, megkajálok és alig érek haza. Nekem jó méregtelenítő:D
2012. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hétig olyan rosszul voltam, hogy a mekis kaján kivül semmi nem esett jol. Vagy 3-szor ettem. De az vérré vált bennem. Az tuti.
2012. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egy kiadós reggeli hányás után nincs is jobb mint egy Mekis kaja, nekem ez a tapasztalatom.:)))
2012. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!