Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esztek édességet? Mit és...

Esztek édességet? Mit és mennyit egy nap? 21 hetes vagyok, szinte minden nap eszem egy kis fagyit és 1-2 túrórudit, de kb ennyi. Mennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem azt mondták, hogy mint egy normál étkezésnél, nem szabad mindennap vmi édességet enni :( max. 2 vagy inkább 3 naponta...helyette sok gyümölcsöt, folyadékot stb.

Mondjuk nekem vigyáznom kell a súlyomra.

2009. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aham. Én sem viszem túlzásba, és sok gyümit is eszek, eddig 3 kilót híztam. De nagyon kívánom a fagyit, abból sem sokat eszek! Cukrozott löttyöket nem iszok, csak vizet. Vagy ne egyek ennyit sem? És 1 vagy 2 db kicsi pirospöttyös (az igazi :)) túrórudit.
2009. máj. 25. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt ilyen komolyan venni. Egyél ugyanúgy, mint eddig. Csak arra figyelj, hogy a vitaminutánpótlás meglegyen.

Miért ne ehetnél rudit vagy fagyit?

Amit megkívánsz, eheted, de ne kettő helyett!:-)

2009. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is 21 hetes vagyok, szerintem egyel amit es amennyit jol esik, csak ne vidd tulzasba. 21 het alatt 3 kg hiztam es eszek sok gyumit is az edesseg mellett. Szerintem eezen ne aggodj.

Boldog babavarast!

2009. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél ami és amennyi jólesik!!!Piros pöttyöst meg főleg én is ettem ennyit meg még többet is, kicsike édesszájú volt már bent(őrült mozgásba kezdett),kint még nemtom...2 hós anyuka
2009. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt csináltam 20.héttől kb addig nem ment az édesség! Aztán zabáltam! A 26 hetes cukor terheléses vérvételnél meg kiderült cukrom van! Kicsit kevesebbet egyél és akkor nem lesz gond:)!
2009. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg keveset eszek. :)
2009. máj. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!