Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikra készülünk hogyan...

Lombikra készülünk hogyan zajlik majd, mennyibe fog kerülni, lehet részletfizetést kérni?

Figyelt kérdés
A Budai Meddőségibe járunk !
2012. jan. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Miért készültök lombikra?

apa miatt?

nincs semmi esély természetes úton?

2012. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mire szeretnél részletfizetést kérni?

A TB 5 lombikot támogat, a gyógyszereket viszont neked kell fizetni, arra nincs részletfizetés (egyszerűen kiváltod a patikában a receptet).

2012. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Nekünk októberben volt a 4. programunk, mi a Kaáliba jártunk, alkalmanként 2x 75 km. A tb 5-öt támogat, csak a gyógyszereket kell fizetned és a vitaminokat. Nekünk kb. 400 e ft volt a gyógyszerek+ vitaminok+ utazási költség (gázolaj) tehát mindennel együtt ( ebben volt kicsit drága svájci étrend kiegészítő és egyéb kegyszerek is). Persze kérhetsz a háziorvostól utazási utalványt, autóra is jár, és abból is láthatsz vissza némi pénzt.:)

Attól függ az ár, neked mennyi a hormonigényed. Nekem elég sok kellett.

2012. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi csak majdnem lombikoztunk, mert végül nem vállaltuk (nem az árak miatt, hanem vallási okokból) és összejött spontán, utána nem sokkal. (Velem volt a baj, PCOS-em van, más kezelés hatására rendbe jöttem.)

Az árakról azért én is tájékozódtam előre.

A hormonok legkevesebb 150-200-ba kerülnek, de az átlag úgy 300 ezer körül van, erre érdemes készülni.

A hormonigény testalkattól stb. függ, ez közben derül ki, hogy mennyi lesz.

Aztán még persze szedethetnek apával is mindenféle csodaszert, ami szintén olyan 40 ezer körül lehet 3 hónapra, ill. van ahol a méhpempőt is nagyon ajánlják, ez is havi 10 körül pluszban, szóval mindennel együtt kijöhet az első válaszoló által írt 400, sőt a fél millió is!

Valaki a múltkor kérdezte, hogy mennyit tegyen félre lombikra, hát mivel nem biztos, hogy elsőre összejön, ezért legalább hárommal számolva bizony milliókról lehet szó, még akkor is, ha a lombikért konkrétan nem kell fizetni.

Remélem nektek elsőre összejön!

2012. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ismerős ez a kérdés. :-)

Nekünk a gyógyszerár 90ezer volt lombikonként kb, igaz, nem használtunk külön csodaszereket, csak a doki által előírt cuccost. Pedig mi a Kaáliba járunk. Az igaz, hogy jól reagáltam a hormonokra. :-)

2012. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 10.05-ös hsz-ó erősen túloz az árakkal kapcsolatosan.

Nekünk is olyan 90-be került a lombik novemberben mindenestül.

2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ,megkérdezhetem ,hogy melyik központba jártatok ?
2012. jan. 15. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

10.05-ös vagyok.

Én a Tapolcára járókat kérdeztem meg és ezeket az árakat kaptam válaszként, nem kútfőből írom, igaz, ők nem reagáltak jól a hormonokra (kissé molettek stb.).

Azért jobb, ha több pénzzel készülsz, mint 90-100, mert az igen kellemetlen, ha közben fogytok ki a tartalékokból!

Amúgy Tapolcán állítólag lehet valami Alapítványtól támogatást kérni, nem tudom valakinek sikerült-e, mert akikkel én beszéltem, nem is akarták igénybe venni!

Nem tudom máshol is van-e ilyen lehetőség.

2012. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!