Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki hasonlot?...

Tapasztalt valaki hasonlot? Nagyon megijedtem! Hajnal 4-kor folkeltem pisilni. Ahogy kiszalltam az agybol elkezdtem remegni mint a kocsonya. Mint amikor lazas vagy.

Figyelt kérdés
Pisileles utan gyorsan visszabujtam es elmult de nagyon faztam.A szobaba 20 fok volt.Kicsit kesobb ujra kikellett mennem de akkor kevesebbet remegtem.Mikor lefekudtem belem allt az ideg nem e a babaval van baj.1 oran keresztul probaltam felkolteni.Nagyon ideges voltam!De sikerult!Feltem nem e belso lazam van vagy a koldok zsinorral van e gond.Ezek utan elkezdett fajni a hatam majd kb. 10 percenkent menszi szeruen fajt a hasam(csak kicsit) es iszonyuan a derekam.Ez mostanaig is igy van es nem erosodott.Szerintetek?Mi volt ez?39 hetes vagyok.Reggel megmertem fulbe a lazam 36.1 volt.
2009. máj. 28. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan szülni fogsz. Ha a fájások már rendszeresen,10 percenként jönnek,nem biztos,hogy jóslók! majd íred meg,hogy mi lett!
2009. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

a remegést leszámítva ugyanezt éltem én is az éjjel...

Iszonyat mód fájt a derekam, aztán jöttek hullámokban a még erősebb, kb 1 percig tartó fájások, aztán egyik percről a másikra elmúlt. Azóta csak kisebb görcseim vannak, a derekam is fáj, de csak tompán.

Neked a nyákdugó elment már? Nekem tegnap eltávozott...

Én már szeretném, ha ez a szülés előjele lenne:)

39 hetes km.

2009. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hidegrázás és a 10 perces fájások valószínűleg a szülés jelei. Szerintem jobb, ha elkezdesz készülődni, mert bármikor indulnod kell. A derékba sugárzó fájdalmat az okozza, hogy elkezdtél tágulni. Hívd fel a párodat vagy azt aki be fog vinni a kórházba, mert lassan itt az idő, amikor indulni kell. Könnyű és gyors szülést, boldog babázást és sok tejecskét kívánok!
2009. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!Meg nem ment el a nyakdugo.De ideges vagyok!Pont mara van idom a dokihoz es nemsokar megyek hozza!Neki is elmondom majd!!!!Nektek is minden jot!!!Drukoljatok!!!!:-)
2009. máj. 28. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Szurkolok Neked! Bár már mi is ott tartanánk,de még csak 29hetes vagyok! Feltétlen írd meg,hogy mi volt!!!!


Könnyű szülést,és boldog babázást!


az első voltam :o)

2009. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy nagyon jó kismama könyvben találtam:Szülés előtti szimptómák megérkezésekor lehet,hogy minden ok nélkül remegni kezdünk vagy kiráz bennünket a hideg-pedig gyakran egyáltalán nem is fázunk és gyengének sem érezzük magunkat.Mindez a megnövekedett adrenalinszintnek vagy pedig a progeszteronszint megváltozásának tulajdonítható.

Szóval?Úgy néz ki közel a szülés!Nagyon drukkolok!!!

Egy szintén 39 hetes kismama

2009. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jo!Delutan itt megirom valtozott e valami!Ha nem irnek mar nem vagyunk itthon!:-)
2009. máj. 28. 10:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Hazajottem a dokitol.Semmit sem mondott.A vizeletem jo volt,a gyerkoc szivverese is,elhelyezkedese is.Mondtam neki mi volt.De nem tudott ra mit mondni.Lehet hogy lesz belole valami hamrosan de lehet meg par nap is.A fajas nem erosodott,surusodott azota.Igy majd meglatjuk.
2009. máj. 28. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom,hogy olvasod e még ezt a kérdést,meg a válaszokat,de ha igen,írd majd meg,hogy mi történt! Megvan már a Picúr?
2009. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!