Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augmentin mennyire káros ha...

Augmentin mennyire káros ha csak éppen még "megfogan" a baba?

Figyelt kérdés

muszáj voltam szedni betegség miatt, de vszínű akkor szedtem be a gyógyszert amikor a fogantatás történhetett.

összesen 6 szemet szedtem be, 3 nap alatt ( reggel-este)

orvosi utasításra..

lehet vmi baja a babámnak?


most 4 hét+ 5 napos vagyok !semmi bajom nincs egészségileg, gravida vitamint szedek, dokihoz még 2 hét múlva mennék akkora már lesz szívhang is talán..


2012. márc. 4. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Augmentint lehet szedni terhesség és szoptatás alatt. Szóval elvileg nem csinálhat bajt. És abban a korai szakaszban még nem is tapad meg a "baba", szóval elvileg még nem "táplálkozik" belőled.
2012. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hatodik hétig meg sem érezheti, utána is szedhető az augmentin. :)
2012. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hatodik hétig nem közös a vérkörötök, semmi nem ér el hozzá, de utána is ez az antibiotikum szedhető mértékkel
2012. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Antibiotikum helyett grapefruitmag cseppet (Grape Vital)érdemes inkább szedni!

Ez biztosan nem káros sem a babának, sem a mamának.

2012. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!