Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül vagyok ezzel a problém...

Egyedül vagyok ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
most vagyok a39 hétbe,és 1 hete sehova nem merek elindulni,ugyanis nem érek oda.annyira szúr ,fáj ott lenn,főleg acsontom.Olyan vagyok,mint 1 10 éves.Ha olyankor nem tudok lefeküdni,úgy érzem,nem bírom ki.IgazOriási apocim,és a baba se lesz kicsi.A testvére 4300 lett.viszont még utolsó nap is bejártam vele a fél várost.Egyébként császáros volt,lehet,hogy a heg is fáj.Az anyu szerint műtét után könnyebben mentem.
2009. jún. 13. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet piheni!!!!Hiszen nem sokára babázol!!Biztos sok dolgod van, amit el kell intézned, de inkább kérj segítséget .
2009. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel én is így vagyok, pedig még csak 36+4 hetes vagyok, de nekem is igazi óriási pocakom van, ehhez 162 cm magas vagyok és úgy érzem 5 perc állás után, ha nem ülhetek le összeesem. Néha már a falat tudnám kaparni, olyan érzés a combom és a pocakom találkozásánál, mintha 100 kést forgatnának benne, plusz be is görcsöl, tehát szó szerint 10 perc után már csak vonszolom magam az ágyig, hogy felrakhassam a lábam. Egyébként már úgy sem tökéletes, éjjel-nappal érzem ezt a szúrást-görcsölést a combom felső részében+ a hasam aljában. Úgyhogy én már alig várom, hogy kibújjon a babucim, mert így már szinte semmit nem tudok csinálni.

Idegesítő, hogy állandóan vagy a páromra kell hagyatkoznom, Ő pedig csak este 7-re van itthon, vagy csak erőlködök, hogy "nem igaz, hogy nem bírok mozogni".

Jó neked, hogy már a 39. hétben vagy!!!


Üdv és kitartást erre a pár napra!

2009. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs,szóval,100 évest akartam írni.Köszi a reagálásokat!Minden jót!Persze,pihenni kéne,de ha az ember lánya jobban van,egyből azt nézi mit lehet csinálni.Még a kis ágy is darabokba van,igaz míg kórházba leszek,össze lehet rakni.
2009. jún. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!