Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egri kismamák! Akik az SZTK-ba...

Egri kismamák! Akik az SZTK-ba járnak és nincs fogadott orvosuk, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Bár 16 hetes vagyok, de még csak most voltam először az SZTK-ban, eddig magándokihoz jártam. Szóval, ha ezek után megyek, akkor a Terhes ambulanciára kell mennem?Oda nem kell bejelentkezni, időpontot kérni ilyesmi? Ha beutaló kell valahová, akkor ott adják ki, ugye? Ultrahangra azt mondta az orvos, hogy nem kell beutaló, elég ha a kiskönyvvel megyek. És orvoshoz mikor kell legközelebb menni, amikor meg is vizsgál?

Ma voltam AFP-re beutalót kérni, meg is csinálták a laborba. Az ambulancián a doki azt mondta, hogy ápr.6.-án menjek uh-ra, majd ugyanoda vissza, hogy kiértékeljük az eredményeket.

Bocsánat a sok kérdésért, de nem minden tiszta.


2012. márc. 22. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mehetsz a terhes ambulanciára is (úgy tudom oda nem kell bejelentkezni) ott mindig más orvos rendel, vagy ajánlom Petrovai dr-t oda mindig kell időpont, de nagyon kedves mindenkivel. (104-es szoba) Az AFP-t ugyanott értékelik ki (a terhes amb. szobájában van a genetikai tanácsadás) de meg van adva mikor mehetsz (egy hónapban kb 3 időpont van) ki vannak írva az időpontok az ajtóra. (majd sorszámot kell húznod ha mész) Az AFP önmagában egyébként nem sokat ér de itt ez a protokoll. Jó babavárást kívánok!

2012. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

Ultrahangra be kell jelentkezni? A neten azt írják, hogy beutalóköteles, de a doki meg azt mondta, hogy nem kell beutaló, csak a kiskönyv!

2012. márc. 23. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Először adott az orvos mikor megállapították a terhességet, utána már elegendő volt amit ott (uh-on) adtak kis papírka azon rajta volt mikor kell visszamennem.
2012. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én még sztk-s uh-n nem voltam, tehát nincs olyan kis papírom de akkor gondolom vihetem a magándokitól kapott leletet.
2012. márc. 26. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha meg kérnek első körben beutalót úgyis ott az ambulancia kiadják.
2012. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!