Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon melyik ingyenes...

Miskolcon melyik ingyenes (SZTK) rendelőben van ultrahang?

Figyelt kérdés

A Semmelweis SZTK-ba járok nőgyógyászhoz (Steierhofferhez), de ott a rendelőben nincs ultrahang, külön ki kell várni a sort egy másik helységben.


Végre összejött a baba és tanácstalan vagyok, kihez járjak, hová menjek.

Ha maradok a régi dokimnál akkor dupla idő, míg az ultrahangra is bejutok ahol ráadásul egy vadidegen van, a terhesgondozást pedig szintén más vezeti.


Tud valaki ötletet adni kihez érdemes menni?

Magánorvosra nincs pénzünk, csak ingyenes jöhet szóba sajnos.

Köszönöm!


2012. márc. 27. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A máv rendlőben van uh gép. Dr Kiss Lajos ultrahangos orvos is. Lehet a másik két orvos is az, de engem csak ő ultrahangozott. Nem mondom, hogy kenyérre lehet kenni, kicsit mufurc, de korrekt.

Én a megyei SZTK-ba jártam Gubás Péter doktor úrhoz, neki volt a rendelőben ultrahang gép, és ő meg is ultrahangozott, de mikor kiderült, hogy a baba szíve szépen ver, akkor már nem mehettem hozzá többet. Át kellett mennem a szülészetre. És így ahogy te mondod, külön ki kellett várni még egy sort. Ott a terhesgondozáson csak a szívhangot nézték a 4 kötelező ultrahangot egy másik rendelőben végezték ... volna ha ott maradok, de én át protezsáltam magam a Semmelweisbe. Itt is ki kellett várnom a sor, még fel nem hívtam a magán dokim és ő intézett be soron kívül.

Terhességem alatt én végig jártam az összes ingyenes rendelőt a városba, mindenhol várni kell. Talán azt mondom, hogy a máv rendelőt próbáld meg. Szülni úgy is a Semmelweisben fogsz, de lehet, hogy itt egy orvos fogja a terhesgondozást és az ultrahangozást végezni.

De az a gyanúm, hogy ha ez nem jön be, akkor ingyenesen alig ha tudsz majd jobb megoldást, mint várni.

Tudod engem hány nődoki látott még meg nem találtam az "igazit"? A terhesgondozáson minden nap más volt. Az ultrahangot nem doki, hanem szonográfus hölgy végezte, 4-el is találkoztam a 4 kötelező uh alatt. :)

2012. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha, értem, ezek szerint szinte mindenütt ez a helyzet.


És szerinted megengedik, hogy a mobilommal lefotózzam az ultrahangos monitoron a képet?

2012. márc. 27. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, én a 12 hetesen vettem képet 1000 forintért, még a megyeiben.
2012. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!