Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik olyan, hogy valakinek a terhesség alatt rendesen megjöjjön?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet olvasni, akik határozottan állítják, hogy ismernek olyat, akikkel ez megtörtént (ez is érdekes, hogy soha nem velük). Szerintetek ez csak "városi legenda"? Mert szerintem a kettő teljesen kizárja egymást.

Ha valaki napokon át erősen vérzik, nem lehet szerintem terhes.


2012. márc. 31. 16:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De az orvosok is azt mondják, hogy ilyen nincs. Ők is tudatlanok?
2012. márc. 31. 21:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Az én nagymamàm is végig menstruàlt mikor édesanyàmmal volt vàrandós... Ennek ellenére anyukàm 61 éve él és virul.
2012. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok nem tudatlanok, hanem hazudnak! Na, hát most mit mondjak erre? :-D Hát ha több olyan példát is tudnak mondani a kérdezők hogy igen, valóban létezik ilyen akkor mégis az orvosnak hiszel aki azt mondja hogy nincs ilyen? Lehet még nem találkozott ilyen esettel... Tudod, erre szoktam azt mondani hogyha valaki nem látta a 2. világháborút, attól még megtörtént! Szóval nyugodtan elhiheted hogy létezik ilyen. :-)
2012. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem kérdezők hanem válaszadók. :-)
2012. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mindketten a nagymamájukat hozták fel példának. Elhiszem, hogy volt egy kis vérezgetésük, de azt, hogy normális legyen, azt nem, mert ha tudod mi a menstruáció, akkor ez ki van zárva. Az orvos meg ezt tanulja, és aki nekem mondta elég tapasztalt, hogy ismerjen ilyet.

Szerintem sokaknak egyszerűbb azt mondani, hogy menstruáltam, mint hogy vérezgettem.

2012. márc. 31. 22:28
 16/22 anonim ***** válasza:

de függ, hogy alapból milyen a mensije valakinek, mert nekema fog. gátló előtt 3 nap volt, abból 1. nap csak tisztasági kellett, 1 nap rendes vérzés 3. nap alig, estére semmi kb, másnap azért tettem még tisztaságit, mert barnás folyásom volt, de korán sem menzesz,

tehát az igazi vérzésem 1 nap volt, a többi olyan, mint a barnázás, vagy rózsaszínes folyás most....

2012. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam erre, mert nekem is van egy ismerősöm, akinek pontosan ilyen a rendes menstruációja. Tehát, ha neki terhesen "megjön", azaz 1-2 napig vérezget, akkor ő nyugodtan állíthatja, hogy normálisan menstruált.

Köszönöm a válaszod!

2012. ápr. 1. 11:10
 18/22 anonim ***** válasza:
Most minek teszel fel ilyen kérdést ha úgyse hiszed el amit írunk? Tudom mi az a menstruáció, és azt is tudom mi az a "vérezgetni". Nagyimnak VÉGIG megvolt NORMÁLISAN, anyukám vérezgetett velem az 5. hónapban. Tudom mi a különbség.
2012. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ma olvastam hogy egy nő újra teherbe esett miközben már terhes volt, szuperovulációnak nevezik, kisebb az esély rá mint a lottó ötösre, de létezik ilyen, egészségesen kihordta a gyerekeit és egészséges életet élnek, pedig az egyik koraszülött volt. A történelem során mindössze 25! ilyen esetről tudnak. 5 orvost kérdeztek meg az esetről, 5ből 4en azt mondták hogy ez lehetetlen, ki van zárva hogy ilyesmi történjen, csupán egy orvos mondta az hogy igen, már hallott ilyesmiről. Tehát, mi ebből a tanulság? Remélem már érted mit próbálunk itt magyarázni...
2012. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban, hogy terhesség alatt normálisan menstruálni nagyon ritka. Általánosságban, ha egy nőnek megjön a menstruációja, akkor nem gondol terhességre.

Engem továbbra is foglalkoztat, hogy ez hogy lehetséges, de a tudományos hátterét nyilván te sem tudod megmagyarázni.

2012. ápr. 2. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!