Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik olyan, hogy valakinek a terhesség alatt rendesen megjöjjön?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet olvasni, akik határozottan állítják, hogy ismernek olyat, akikkel ez megtörtént (ez is érdekes, hogy soha nem velük). Szerintetek ez csak "városi legenda"? Mert szerintem a kettő teljesen kizárja egymást.

Ha valaki napokon át erősen vérzik, nem lehet szerintem terhes.


2012. márc. 31. 16:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudom, de nem értek hozzá. Ahogy te is írtad, nagyon ritka hogy valaki menstruál terhesség alatt, de LÉTEZIK ilyen. Ha érdekel a tudományos háttere, akkor kérdezz meg egy orvost aki látott már ilyet. Ne olyat akinek fingja nincs erről... Szerintem tudományos hátteret ők sem fognak tudni mondani, előfordul ilyen és kész.
2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!