Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogyha valaki...

Létezik olyan hogyha valaki terhes és el titkolja mindenki elől (vagy nem szeretne babát) nem nő meg a hasa?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy tudja, hogy terhes de az agya annyira okos hogy megakadájozza, hogy nőjjön a hasa...
2012. márc. 31. 14:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem létezik.
2012. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

ha 120 kilós vagy,és nem hízol egy dekát sem, akkor el lehet titkolni!

ha magadról írsz, akkor keress fel egy szülő otthont, ahol titokban lehetsz, amíg megszülöd, és örökbeadod a babát!

2012. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát...most elmondok egy történetet.


Szaközépiskolában volt egy osztálytársunk. Csöndes, szerény, visszahúzódó lány volt. EGyszer csak elkezdett hízni, de nem volt vészes. Már többen is viccelődtek vele...Anett te terhes vagy??, ÁÁÁ, és nevetett nagyokat. Testnevelés órán szekrényt ugrott, kötelet mászott, felment a rúdra is (az a vízszintes amin egyensúlyozni kell). A hízás nem volt túl feltűnő, és nem is növekedett a hasa. Többször volt rosszul.

Egyszer az osztályfőnök behívatta az anyját, hogy valami van a gyerekkel.Az anyuka szerint olyan kis ducika lesz mint Ő. Aztán otthon kiborult a bili. A lány terhes volt. 7hónapos terhes már elmúlt. Nem merte elmondani senkinek (egy lány tudta csak az osztályból), se a pedagógus anyja, sem a lánytestvére nem vett rajta észre semmit, az sem tűnt fel senkinek hogy egyik hónapban sem nyavajgott hogy jajj megjött a mensim, fáj a hasam vagy valami.

Mikor kiderült, nagy volt a döbbenet....Hogy titkolta el??? Mindig elszorította a hasát, és komolyan mondom, csak kisebb hízásnak nézett ki. Ekkor volt 17 éves. Miután kiderült az egész, már nem titkolta ugye, és hirtelen már a hasa is nőni kezdett...(?). Ez érdekes, hogy lekerült a teher a válláról, nem kellett többet titkolni, és elindult a babuci is fejlődni.

Azóta már született még egy babája, ott már a harmadik-negyedik hónapban elkezdett szépen dudorodni, tehát most teljesen látszódott....:)

EGy ideig el lehet rejtegetni, titkolni, de ez véges. Inkább annak megy ez, aki alapból kövérebb, így talán nem tűnik fel annyira.

2012. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülésznőtől hallottam, hogy egyszer ment hozzájuk szülni egy olyan nő, akinek a szülés pillanatáig állítólag fogalma nem volt arról, hogy terhes. Nagyobb darab volt, nem volt még gyereke. Amikor megindult a szülés, a sürgősségire ment, mert azt hitte, hogy vakbélgyulladása van. Állítólag menstruált is. És nem érezte mozogni a babát. Én ezen döbbentem le leginkább, mert azért az egy elég könnyen azonosítható érzés... Megdöbbentő.
2012. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos van benne valami. Bátyám mostani élettársa mindenáron meg akarta fogni a bátyámat, anyagiak és egyéb okok miatt. Gyereket egyáltalán nem terveztek, semmit nem észleltünk a nőn. Élte ugyanúgy a maga züllött életét (pia, bulik, éjszakázás, flörtök...)Egy ilyen buli alkalmával ki kellett hívni a mentőket a kocsmához, mert begörcsölt. Még akkor sem derült ki. Aztán a bátyám hívta anyut telefonon, hogy a 26. hétre megszületett a kislánya...
2012. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) a történet(utolsó előtti) és az utolsó kommentelő eléggé meg döbbentett...

Rólam van szó igen nem tudom, hogy terhes vagyok e ... félek , hogy igen :/18 éves vagyok vékony 171cm és 48 kg.

Puffadok, de nincs hányingerem és nem is hányok...megjött azóta a mensim renedesen de most legutoljára 10 napig tartott... tetsztet is csináltam negatív lett, de lehet még kicsit korai volt, valaki segítene nekem? nagyon kétségbe vagyyok esve!

2012. márc. 31. 15:48
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

A has nem az első 2 napban nő meg...


Amúgy meg menj el akkor nőgyógyászhoz.

2012. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
és vkinek a családodban már szóltál erről a problémádról,hogy lehet hogy babás vagy?
2012. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is jött, és tesztet is csináltál nincs miért aggódni :)
2012. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki vérezget terhesség alatt, akkor rövidebb ideig szokott tartani és kevés mennyiségű. Neked tovább tartott, szóval semmi okod sincs félni. Ha az első napokban erősen véreztél, akkor méhnyálkahártya biztosan lelökődött, szóval az embrió is távozott, ha egyáltalán volt.
2012. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!