Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogfy terhes vagyok?

Lehet, hogfy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 napig késett a mensim, biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, aztán a 3. nap után "megjött". Első nap 1-2 rózsaszínes csepp jött csak, második nap pedig már vmivel több, és sötétebb színű..voltak jelek, amik arra utaltak, hogy baba van.. Holnap fogok tesztelni, csak azért írok ide, mert kíváncsi vagyok a véleményekre, és hogy felkészítsem magam a lehetséges negatív tesztre. Köszönöm:)
2012. ápr. 2. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, de az azért általában nem terhességre utal. Tesztelj, ha gondolod, mindenesetre légy felkészülve, hogy valószínűleg negatív. Azért drukkolok!!!:)
2012. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg ha sötét, vagy bocs ha gusztustalan leszek de darabos a mensi nem valószínű, hogy baba van. Bár láttunk már olyat,akinél másképpen van. Anyum 4 hónapig menstruált rendesen, 4 napig. Megkérdezhetem milyen más tüneteid voltak?

Drukkolok, hogy abba legyen! Tesztelj hamar, mert ha baba van, dokihoz kellene menned a vérzés miatt.


Üdv, 24 hkm

2012. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vagyis BABA!!! :)
2012. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát soxor ébredek arra éjszaka, hogy hányingerem van, mostanában szagérzékenységem is van, feszült a mellem 1-2 napig, égett a mellbimbóm, szúrkált a hasamba..egyébként mindig pontos szokott lenni a mensim, egy hétig szokott tartani és már az első nap rengeteg vér szokott jönni, de most alig jött...

2012. ápr. 2. 11:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez bizony lehet,hogy baba!!:) Mindenképpen írj majd!:)
2012. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jó reggelt:)

Hát nem tudom, még mostsem, hogy terhes vagyok e.

Csináltunk egy tesztet és a 2. csík nagyon nagyon halvány volt, és párom megvolt róla győződve, hogy az a csík csak azt jelzi, hogy hol kellene lennie a másiknak, szóval most ugyanott vagyunk mint tegnap, nem tudjuk mi van..

2012. ápr. 3. 07:16
 7/16 anonim ***** válasza:
semmi nem jelzi, hogy hol kéne lennie a másiknak, csak a külön ablak :) férfiak.. az első terhességemnél a párom ugyanezt mondta nekem is, aztán kiderült a baba... hidd el, a teszt ablak teljesen fehér, egy icipici elszíneződés is már jelezheti a terhességet. szerintem várj két napot, s tesztelj újra!
2012. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is így kezdődött... :) Nagggggyon halvány csík...

Várjuk a híreket! :) Megy a drukk!


Üdv, 24 hkm

2012. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

:) köszönöm:)

akkor valószínűleg babás vagyok, de azért még 7végén tesztelek egyet.. csak másmien tesztet veszek, mert erről ma reggel sok rosszat olvastam.. német márkájú.. facalle a neve

2012. ápr. 3. 08:23
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanezzel a márkájúval jelzett nagyon halovány csíkot az elsőnél, akkor én sem voltam biztos benne. most a másodiknál Gabrielt vettem, ez már egyértelműen mutatta :) szorítok Neked!
2012. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!