Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai kéz zsibbadás volt...

Éjszakai kéz zsibbadás volt valakinek a terhessége alatt?

Figyelt kérdés

A bal kezem éjjelente szokott zsibbadni, először azt hittem, hogy azért, mert túl sokáig feküdtem rajta, de akkor is elzsibbad, ha nem a bal oldalamon alszok. Nem minden éjjel van ez, de már párszor előfordult. Volt már valakinek hasonló?

A nőgyógyász adott beutalót a belgyógyászatra, de még nem most fogok menni. 23 hetes vagyok.


2012. ápr. 2. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nemrég. Egyszer fordult elő, így nem foglalkozom vele. Sok "furcsaság" van terhesen, ennyi belefér. Bár nekem nem is igazán zsibbadás volt, hanem inkább izomfájdalom.

34 hkm

2012. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig zsibbadt,volt hogy az egész kezem,de volt hogy csak az ujjaim.

Ez normális!

2012. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam, mert az orvosom nem nagyon tudott rá mit mondani, de nem aggódott miatta, ellenben velem.

Remélem tényleg csak a terhesség miatt van, és után elmúlik. Az első terhességem alatt nem volt semmi ilyesmi. Engem akkor kezdett el aggasztani a dolog, amikor rájöttem, hogy nem csak akkor zsibbad el, ha rajta fekszem.

2012. ápr. 2. 21:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen kezdődött, eleinte csak éjjel, aztán egészen a terhességem végéig szünet nélkül zsibbadt mindkét kezem. Szülés után 1-2 héttel elmúlt.
2012. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: az első 3 terhességemnél soha nem zsibbadt semmim..
2012. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És meg tudta mondani az orvos, hogy mitől van a zsibbadás? Mit nyomhat a baba? Vagy nincs rá konkrét magyarázat?
2012. ápr. 2. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Annyit mondott, hogy valószínűleg nyom egy ideget a baba.
2012. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szívbetegség kizárva?
2012. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs baj a szívemmel.
2012. ápr. 2. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran szokott zsibbadni a karom, de már a 2. terhességem előtt is előfordult. Sokszor akkor történt, amikor a hátamon aludtam. Aztán azt mondta nekem egy ismerős, hogy ez azért van, mert meszesednek a nyaki csigolyáim. 19 hkm
2012. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!