Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai kéz zsibbadás volt...

Éjszakai kéz zsibbadás volt valakinek a terhessége alatt?

Figyelt kérdés

A bal kezem éjjelente szokott zsibbadni, először azt hittem, hogy azért, mert túl sokáig feküdtem rajta, de akkor is elzsibbad, ha nem a bal oldalamon alszok. Nem minden éjjel van ez, de már párszor előfordult. Volt már valakinek hasonló?

A nőgyógyász adott beutalót a belgyógyászatra, de még nem most fogok menni. 23 hetes vagyok.


2012. ápr. 2. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. hét körül érzéketlenné vált a jobb kézfejem. Előtte is zsibbadgatott. Szülés után 3-4 hónappal jött rendbe.
2012. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában kezdett zsibbadni! Főleg éjjel, általában azon az oldalon, amelyiken fekszem, meg itt a gép előtt a jobb kezem. 35+3hkm
2012. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ. Nem gondoltam, hogy ilyen gyakori probléma, mert még senkitől sem hallottam ilyet. Azért remélem érzéketlenné nem fog válni a kezem, az szörnyű lehetett, de az a lényeg, hogy rendbejött.

Zsibbadásmentes éjszakákat kívánok mindenkinek! :))

2012. ápr. 3. 10:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 10. héttől van ez az éjszakai kar/kéz zsibbadás, most 30 hetesen már van hogy napközben az ujjaim is zsibbadnak. Azt mondta az orvosom, hogy a vizesedés nyomja az idegeket. Semmi gond, szülés után elmúlik! :)
2012. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En mindig az oldalamon alszok, es mindig az a karom zsibbad el, ami felul van. En is aggodtam miatta, de most hogy ezt olvastam, igy kicsit megnyugodtam.

Elso terhessegemnel semmi nem zsibbadt. Vizes most sem vagyok, ugyhogy magyarazatom nincs ra.

De megnyugtatott, hogy nem vagyok egyedul.

2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én sem vizesedek még, de most már van olyan is, hogy mind a két karom, kézfejem elzsibbad éjjelente. Engem is megnyugtat az a tudat, hogy nem vagyok egyedül. :)
2012. ápr. 18. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!