Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán nőgyógyász budapesten?...

Magán nőgyógyász budapesten? Mennyi ma egy szülés? Megfizethető magán szülész-nőgyógyászt keresek 19 hetesen. Elöző babámnál nem volt fogadott orvosom, és sajnos ennek eléggé észrevettem hátrányát :- (

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Számít a kórház?

Egyébként 8-10-15 ezer általában a havi vizsgálatuk + a szülésért van aki fix díjat kér, van aki nem kér semmit. Úgy a "havi díj" 10szeresét "illik" adni.

2012. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magánrendelésen megszabott vizsgálati tarifa 10x-ét szokták adni szülésnél, tehát, ha 1 vizsgálat 10 ezer ft, akkor szülésnél 100 ezret kell adni.
2012. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik kórház? Én a Szent Imrében szültem.. Magándoki 10 e/ alkalom, havi 1 alkalommal lehet számolni...

Szülésért 80-at kapott.

2012. ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kész rablás, nem elég megvenni a babának a (alig használt) ruhákat, kocsit, hordozót, ágyat stb... a terhesgondozáson otthagyni több mint 100-at, és még a szülés is 100 körül van :-( fel kell kötni a gatyát.... de az elöző hibámból tanulva, sajnos most fogadott orvosnál fogok szülni ! Akkor a 42. héten harántfekvésben lévő gyereknél indították a szülést, 24 óra után már alig volt szívhang és 2 perc alatt császár... akkor az orvos azt mondta, hogy ennek a gyereknek már legalább 2 hete meg kellett volna születnie, de pont ő írta a papíromra 2 héttel az előtt, hogy a terminus el van számolva és még bőven van idő (Ő volt a Pop Andre )
2012. ápr. 18. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen előfordulhat magándokinál is.

Nekem az első szülésnél is volt magándokim, és egy fillért nem ért. 18 órát vajúdtam, és akkor azt mondta megvárjuk a főorvos asszonyt, aki majd dönt, mi legyen... Így a főorvos szedte ki belőlem a lányomat vákummal, az én dolim meg ott asszisztált neki, amit inkább szerencsétlenkedésnek neveznék.. Így a fontos, hogy jó dokid legyen, nem feltétlen magán..

A másodiknál dokit cseréltem, ő szuper volt..

2012. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már második baba akkor csomó mindent nem kell megvennetek. Hiszen gondolom tesótól örökli az ágyat, kocsit, pelenkázót, ha azonos nemű a ruhákat stb...
2012. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon szeretem a dokimat, még mi is nála születtünk a tesómmal, 27 éve. A Rákóczi úton van a rendelője és az Uzsokiban van a szülés.

A vizsgálatok ára 6000 Ft. (Havonta járok)A szülés kereken 100.000. Nagyon figyelmes doktornő.

4 hete elájultam a vashiány miatt (az Árkádban vásároltam) és kijött, a parkolóban megmérte a vérnyomást és a vércukrot, ingyen és gyorsan, mert nagyon megijedtem. :)

Nagyon tudom őt ajánlani.


Üdv, 27 hkm

2012. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

havi 12000 a rendelés

80 ezer a szülés Fix összeg


én első babám is nála szültem, bízom benne és nekem ez megér ennyit

inkább olcsóbb ruhákat veszek

2012. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!