Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzt csak a nőgyógyász...

Táppénzt csak a nőgyógyász adja vagy a háziorvos is kiírhatja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem vesz.terhesnek a nőgyogyász állitott ki, és ugy adta a beutaló jellegü papirt a háziorvosomnak és az irt ki
2012. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De jó hogy téged ki lehet állítani?

a veszélyeztetett terhességedet a nőgyógyásznak kell megállapítania. Ha ezt diagnosztizálta akkor erről ír egy leletet a házi orvosnak amiben javasolja a táppénzre vételét. Ez így van hivatalosan és magyarul....

2012. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bree23 válasza:
Ha folyamatos táppénzről beszélünk és már szülés miatt a nőgyógyász kezel akkor Ő is adja a tápppénzt.Csak akkor adhat a háziorvosod ha más panaszod van mint amire a nőgyógyász kezelt, és azt az időszakot le is zárta.
2012. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy volt, hogy a nőgyógyász adta a javaslatot, azt bevittem a háziorvosnak, és oda megyek 2 hetente a táppénzespapíromért.


35 hkm

2012. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászom adta a javaslatot,a házi orvos vett fel táppénzre.Mindig hó végén megyek a táppénzes papírokért.
2012. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 -ös vagyok,az Sztk-ban azt mondták,hogy ha a háziorvos nem vesz fel táppénzre,akkor menjek vissza,és ők tartanak táppénzen.(de ehhez az kell,hogy legyen ottani bejelentett címem)
2012. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásztól kell kérni javaslatot, utána háziorvos írja ki a táppénzt ez alapján.
2012. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati javaslat alapján vesz a háziorvos táppénzre. 2 hetente ad táppénzes papírt.
2012. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász ír egy javaslatot miszerint veszélyeztetett terhes vagyok,koraszülés fenyeget,az elején persze még hogy elmehet a baba meg stb és azt kell minden hónapban elvinnem a háziorvosomnak és ő ír ki ennek alapján táppénzre. Én megbeszéltem vele hogy hónap végén megyek mindig a tp-es papíromért így nem kell kétszer rohangálnom. :)
2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én hétfőn írattam ki magam táppénzre, a nőgyógyász is kitud írni, de ha kérsz tőle egy igazolást hogy miért akarsz menni táppénzre akkor a háziorvos is eltudja intézni.
2012. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!