Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mennyi idő...

Abortusz után mennyi idő volt, míg lelkileg helyrejöttél?

Figyelt kérdés

Alig fél éves a második babánk, ráadásul mindkettő császár volt...meg egyéb nyomós érvek miatt sajnos nem tarhatjuk meg. Nekem vérzik a szívem, teljesen össze vagyok törve. Próbálom elfogadni az elfogadhatatlant...:(

Ha valamelyikőtök "nem önszántából" vállalta az abortuszt, mennyi idő után tudta túltenni magát rajta?


2012. máj. 8. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Nekem tavaly október elején volt missed abom, akkor voltam 7 hetes. Nagyon összetörtem, pszichológushoz kellett járjak. Most a 14. hétben járok, és eddig minden a legnagyobb rendben! Azt hiszem 4 hónap kellett ahhoz, hogy túl tegyem magam rajta, tehát az újabb terhesség. Új remények jöttek, és tudom, hogy minden rendben lesz a babánkkal!:) Nagyon várjuk, és boldogok vagyunk! :)

Kívánom Neked, hogy hamar túl legyén ezen a szörnyűségen, de ha szomorú vagy, akkor nézz rá a két csodálatos gyermekedre, és gondolj arra, hogy ŐK ott vannak Neked!!!

Minden jót!

2012. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj arra gondolni, hogy a két kicsi miatt, ezt a kockázatot most nem szabad vállalnod. Amúgy, azt hiszem, ez a te esetedben nem is önámítás; nagyon korán lenne még a két kicsi mellé egy pici. A császárról nem is beszélve.
2012. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én nehezen.Nem tarthattam meg,mert erős gyógyszereket szedtem tüdőgyulladásra,és becsuszott a baba.Az orvosokkal konzultáltunk,vajon jó ötlet lenne e igy megtartani,végül a nem meleett döntöttünk:(

Nagyon beteg(depressziós) lettem,és rá 8hónapra terhes lettem a fiammal.Nagyon nagyon boldog voltam,DE a depresszióm már annyira kialakult,hogy igy is megmaradt!!Nekem kialakult egy pánikbetegség is,ami annyira elfajult,hogy egyedül nem tudtam közlekedni,mert rosszul lettem!!!Orvoshoz nem fordultam,avval a jelszóval,hogy nem vagyok gyogyós.aztán a fiam 1,5éves volt,amikor mentünk 2en az utcán,és annyira roszul lettem,hogy annyi erőm volt,hogy felüljek egy körjáratos buszra,és hivjam anyumat,hogy jöjjön mert elájulok.10perc mulva ott volt,hhabár akkor már alig láttam,alig tudtam reagálni a dolgokra!!Ekkor fordultam orvoshoz!!!

Hidd el,ha ugy érzed,hogy depis kezdesz lenni,jobb ha minél előbb orvoshoz fordulsz!!!Remélem tudtam segiteni!!

2012. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem kb 1 év
2012. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!