Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek kicsi barnás...

Volt valakinek kicsi barnás folyása, terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
Mitől van az uh-án azt mondták majd az orvos ír fel valamit mert ez nem szerencsés,de csak hétfőn lesz az orvos akihez voltam,remélem nem lesz addig semmi baj!Ha volt valakinek ilyen mit írtak fel és elmúlt?
2012. máj. 11. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt barnázás a terhességem első pár hetében, de ezt nálam a munkahelyem váltotta ki, mert fizikai munkát kellett végeznem. Gyógyszert nem kaptam rá, viszont a doki szinte azonnal kiírt veszélyeztetett táppénzre és előírta hogy egész nap pihenjek és azonnal kezdjem el szedni a terhes vitamint hogy ezzel is erősítsem a kicsit és az én szervezetemet is. Tehát nem azt mondom hogy ijedj meg, csak hétfőig mindenképp pihenj és ne csinálj semmit, és ha tudod akkor kezd el szedni a terhes vitamint. Egyébként előfordulhat hogy a terhesség alatt legyen barnázás.

[link]

De azért olvasd el ezt a linket biztos jobban megnyugszol majd szakértőktől :)

2012. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam amikorra nem vártam azon a héten volt 3 napon keresztül minden nap egy tisztaságin,és egyre kevesebb.De lehet akkor volt a beágyazódás,vagy a túl sok séta és pörgös napnak köszönhetően,azóta semmi.
2012. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszo ***** válasza:

nálam is volt barnázás, de nálam kicsit bonyolultabb volt a helyzet, mert 2 éve így kezdődött a vetélésem, de akkor nem foglalkoztak velem..el is ment a baba :-(


most rögtön rohantam orvoshoz és kaptam utrogestan hüvelygolyót, ami 30 db 1600 ft..szóval hihetetlen hogy ilyen apró tétel és előzőleg nem tudták volna felírni!!


most minden rendben, barnázásom elmúlt, napi 1 kúpot kell feltennem..jól vagyunk :-)


szerintem mindenképp menj orvoshoz ,mert nem jelent jót a barnázás!


8 hkm

2012. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az elején.De mivel elvetéltem a mostani baba előtt a doki írt fel napi 3x1 duphastont és 3X1 nospát.A védőnő azt mondta valamilyen szinten természetes majdnem mindenkinél van de nálam nem mertek kockáztatni egy hétvégét bent kellett lennem a kórházban. Most 31 hetes vagyok.Szerintem menj ügyeletre mert vetélés is lehet belőle.Sajnos tapasztalat.
2012. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!