Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen alvásproblémák?...

22 hetesen alvásproblémák? Tanácsokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Fekvésnél pedig hol a hátam fáj,hol kényelmetlen minden póz. Általában oldalt fekszem, de mindig a hanyatt fekve ébredek. Ülni se nagyon kényelmes , vagyis még nem szoktam meg ,hogy nagyon egyenes háttal kell ülnöm. (Nem kicsi a hasam koromhoz képest)
2012. máj. 23. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szinte egész terhességem alatt úgymond ülve aludtam minden irányból kipárnáztam magam.Persze a végén már az sem volt jó :-) .Próbáld meg hogy a pocid alá vékony párnát teszel ha oldalt fekszel.Ülni meg vegyél egy "popipárnát" nagyon kényelmes, az egy kerek babzsák párna közepén egy lyukkal.További gondtalan terhességet.
2012. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem oldalfekve a párna a lábam közé nagyon bevált. 30, hétben vok, bejött a gyomorégés és a nehézlégzés is a képbe éjjelente.
2012. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is elèg zavaró a pocim, a kispárnával alátámasztás jó, de nekem Apán a legkényelmesebb!:-) Háton fekszik, a fejem a vállgödrében, én félig hason, így pont annyira emelkedik el a felsőtestem, hogy nem nyomja a pocim!Csak bírja zsibbadás nélkül!:-))
2012. máj. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!