Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen hogyan...

34 hetes terhesen hogyan tudnék combból fogyni?

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy a plusz kilók terhességem alatt, simán szinte csak a combjaimon rakódtak le :(

ugyan veszélyeztetett terhes vagyok, és a tornázás nem megengedett, de combból szeretnék valahogy fogyni.

Annak örültem pár hete, hogy nem kellett kismama rucikat (nadrágokat) vennem külön, hogy kényelmesen tudjak öltözködni, de kb 1 hónapja folyamatosan érzem a kilókat a combomon, és már csak a macik kényelmesek :(

Létezik hogy terhesség közben le tudok onnan adni, vagy hagyjam a fenébe és várjam meg míg megszülök :)

köszi a válaszokat



2012. jún. 5. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
a terhesseg nem az az idoszak amikor neki kell allni az alakoformalasnak illetve a fogyokuranak. vard meg mig megszuletik a baba es utana ahogy lesz energiad elkezdhetsz tornazni mozogni.
2012. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás alatt is tudsz tornázni majd. Semmi baja nem lesz a tejednek. Én mindkét gyerekemnél csináltam. Nemrég valaki belinkelt egy cikket, amit egy orvos írt arról, hogy tévhit az, hogy a szoptatás nem lehet tornázni. Persze nyilván nem arra gondolt, hogy katonai kiképzésen vesz részt a kismama, de heti néhány alkalommal 1-1 óra simán belefér. Vannak olyan gyakorlatok, torna gépek, ami kimondottan combra jók. Nekem is felszaladt a combomra egy kevés. Ha előtte vagy a terhesség alatt nem tornáztál, most már nem érdemes. Kismama tornára gondolok. Van egy-két speciális kismama torna is.A párodnak pedig mondd el, hogy neked ez nagyon sz@rul esik. Ne cikizzen, neked most nagyon fontos dolgod van. Nevezetesen az, hogy gyümölcsöt érlelsz... Pláne, ha lelkedre veszed.
2012. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi :)

hát mindenféleképp le kell vele ülnöm, hisz tényleg rosszul esik, hiába viccelődik.

2012. jún. 5. 16:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Sehogy!!! Most ne ezzel foglalkozz! Élvezd ki a terhességed minden pillanatát. Én 55kg-ról indultam és 87kg voltam mikor szülni mentem! Nem egészen 2 év alatt 50kg lettem.
2012. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4%
megbasznälak
2012. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Terhesen fogyókúrázni nem szabad, de szülés után és szoptatás alatt lehet fogyni és mozogni bármit. Terhesen hánysz az más
2023. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!