Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 honapos a kisfia es most...

10 honapos a kisfia es most megint abat varok, meg nagyon picike. mi tevo legyek? Szeretnem a masodikat is de vajon meg nem tul korai?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél másikat akkor mi a baj?.Lehet hogy nehéz lesz egy darabig,de annak meg mi értelme hogy ezt most elveteted és egy év múlva meg gyúrtok egy babára.Ha már így sikerült miért ne lehetne ő a kis tesó?
2012. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az első akinek ilyen hamar jön a kistesó, a gyerekek szempontjából ideális, nagyon összeforrnak az ilyen kis korkülönbségű tesók, jól tudnak együtt játszani, stb. Csak neked lesz nehéz egyszerre két picivel, dehát az ikres szülők is megoldják v.hogy...:) Remélem van segítséged.
2012. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem szeretnem elvetetni de felek attol hogy a nagyobbikkal nem tudok majd eleget foglalkozni mikor meg lessz a pici meg csak 1,5 eves lessz
2012. jún. 26. 14:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Ettől mindíg félnél. Ráadásul minnél idősebb a nagy annál jobban megszenvedi. Neked nagyon nehéz lesz az eleje, de a gyerekeknek hosszú távon jó. Ha nem akarod elvetetni akkor amúgy is felesleges ezen agyalni.
2012. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hat nagyon nem szeretnem elvetetni,szerintem meg nem is fogom es a parom is tamogat ebben szerencsere
2012. jún. 26. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj, én is így vagyok. (akartunk 3-at valamikor, 3-4 év múlva...miután visszamentem dolgozni) Csak nekem a kicsi 12 hónapos volt, kerek 2 hónapja, amikor.....Pozitív lett a teszt.


Kapaszkodj meg! Van rosszabb a te helyzetednél: az enyém. Ikrek, úgyhogy cserélnék veled... Akkor azt hittem, tragédia még egy gyerek, és úgy döntöttem, nem kakarom. Aztán a sors fintora: ha nem kell egy gyerek, akkor kapsz kettőt!

2012. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy megijedtél, és biztos vagyok abban, hogy nem komolyan kérdezed, hogy mit tegyél. Mindig változás egy újabb kisbaba, de annál nagyobb lesz az öröm, amit ketten fognak adni Nektek. Biztosan sikerrel veszed majd az akadályokat!
2012. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azaz nem akarom. Ugye, most már látod, mennyire jó helyzetben vagy +1 gyerekkel? Minden csak viszonyítás kérdése.....
2012. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én világ életemben nagy korkülönbséget szerettem volna; már ha egyáltalán lesz kistestvér.

Emiatt igen, én elvetetném.


De ha ti úgyis szerettetek volna még egyet, akkor szerintem tartsd meg.


Férjed mit szeretne?

2012. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor miért nem védekeztél? vagy védekezés mellett fogant? :)
2012. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!