Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6hetes terhes lehetek. Ezek...

5-6hetes terhes lehetek. Ezek az uh eredmenyek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Norm. Utreus. Nyh:12mm. Benne 5 mm-es gs.-re susp. képlet látható.

Mko. norm ováriumok

douglasban folyadék nem látható.

10nap mulva kontroll.

Sajnos nem tudom az utolso mensim elso napjat(kb. 06.03 es 06.07. kozott). Ovulacios tesztel kimutatott peteeres 06.18, 06.19.

Ma voltam uh, azt mondta ez nincs 7 hetes terhesseg. Petezsakot latta. Par napja verezgetek,par csepp a bugyimon,wc papiron.

Ezek normalis ertekek?verezgetes miatt aggodjak?


2012. júl. 16. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Úgy látom még senki nem válaszolt! Én 6 hetes vagyok most, az eredményeidhez sajnos nem értek, de nálam embriót látott a doki nemcsak petezsákot szívhang még nincs jövő héten kell visszamennem.


Mindenkinél más, minden babánál, nem gond hogy csak petezsákot lát de a vérezgetés szerintem baj...


Legalábbis tőlem megkérdezték, hogy elmaradt a mensi és semmi vagy volt vérezgetés..de nekem nem volt...

Szerintem menj vissza vagy másikhoz vagy hívd fel-ha még nem tetted meg. Boldog babvárást neked is! :)

2012. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!