Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék? Öntsetek egy...

Mit tehetnék? Öntsetek egy kis lelket belém, mert most már nincs visszaút.! :-<

Figyelt kérdés

Béranya vagyok. A legjobb barátnőmnek és a párjának nem lehet gyermeke, évekig próbálkoztak, végülis hitelt vettek fel, és belementem, mivel tudtam egy "rendes" béranyát nem tudnának megfizetni, de így is milliós nagyságrendről beszélünk..:S Nekem van már egy kisfiam. A lényeg, hogy most 21 hetes a baba, már mozog, és mikor átjönnek, simogatják, becézgetik, meg hogy majd milyen jó lesz, amikor végre egy család lesznek. Na és innentől bennem meghalt valami... :-(


Én tudom, tisztában vagyok vele, hogy az összes pénzük "bennem" van, és hogy az ő kisbabájuk, de ha belegondolok, hogy 9 hónapig a szívem alatt hordom, megszülöm, és elveszik tőlem, én abba belepusztulok!! Olyan szemétnek érzem magam miatta, é tudom már hogy felelőtlen döntés volt ezt így, és meg is bántam de mostmár nem tudok mit tenni.. Mihez kezdjek? Minden nap csak sírok, bele fogok ebbe betegedni!! :'(



2012. aug. 12. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
25%

szia!


nagyon nem vagy egyszerű helyzetben..és azt tanácsolom h gondold át h mit veszíthetsz és mit nyerhetsz ha inkább megtartod..és inkább a szívedre hallgass..

2012. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
80%
Én tuti nem vállatam volna semennyi pénzért sem, de ha te vállaltad gondolom nagyon kell a pénz! A probléma ott kezdődik hogy mostmár ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni, az ő babájukat hordod a szíved alatt, gondolj arra hogy a pénzből a kisfiadnak mindent meg tudsz adni!
2012. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
44%

és nyílt örökbefogadás lesz? Vagy hogy fogjátok megoldani? Mert ugye Magyarországon nincs béranyaság...

Ez biztos baromi nehéz, ráadásul miután tiltott dolog, még törvényi szabályozás sincs. Ha nem adod át a picit, feljelentenek? Vagy csak a barátság romlik meg? Ha megtartod, van hol felnevelned? Van, aki melletted áll ebben a nehéz időszakban és a szülés után, ami mindenképp még nehezebb lesz, akár így, akár úgy döntesz?

2012. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt csináltam, hanem mert a legjobb barátnőm a testvéremnek tekintem, együtt nőttünk fel és tudtam hogy ez az egyetlen esélyük a babára, épp ezért érzem magam szemétnek, hogy így érzek..! :(((
2012. aug. 12. 10:27
 5/96 A kérdező kommentje:
Igen, örökbefogadással, de ez is, hát most is sírok ahogy leírom, hogy le kell mondanom a gyerekről, hogy az övék lehessen..Istenem, de ha nem teszem, sosem lesz nyugodt a lelkiismeretem, de így sem, annyira megbántam, nem hittem volna hogy így ragaszkodom majd az ő gyerekükhöz, de bennem nől én táplálom, áh.. borzalom amin most keresztülmegyek..:(
2012. aug. 12. 10:31
 6/96 anonim ***** válasza:
89%
Nézd az az ő gyerekük nem a tiéd.Biológiailag.Miért nevelnéd fel egy másik nő és férfi gyermekét?Gondolj erre mindig hogy ő nem a tied.Egyébként ez teljesen illegális nem is értem hogy tudtátok ezt megoldani?Ők is belepusztulnak ha te nem adod oda nekik.Ráadásul adósságba is verték magukat .Tényleg nagyon rossz döntés volt,de a következő rossz döntésed az lesz ha nem adod oda neki a gyereküket,
2012. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
63%

Elég érdekes. Mo-n nincs béranyaság, tiltott. Egy gyermek örökbefogadására (mert gondolom örökbe fogadják majd!) éveket kell várni, mire minden papíros dolog lemegy.


Mivel elég nehéz a feketepiacon beszerezni egy eredeti anyakönyvi kivonatot úgy, hogy a barátnőd neve legyen benne anyja neve ként és úgy játsszák el, hogy valóban ő szülte ...

A kórházban majd mit mondotok majd? És a védőnőnek, akinek most is foglalkoznia kell veled és szülés után mennie kell hozzád?!


Ne haragudj, de ez szerintem kamu. Viszont, ha igaz, akkor dönts úgy, ahogy a szíved szerint cselekednél.

Ha nem szeretnéd odaadni nekik a gyereket, akkor ne tedd. Fizesd vissza nekik a benned lévő "pénzt" és viseld a következményeket.

2012. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:
Kölföldön történt a megtermékenyítés, az sem volt egy egyszerű dolog. Tudom, hogy az övék...:( Megbolondulok.
2012. aug. 12. 10:33
 9/96 A kérdező kommentje:
Külföldön*
2012. aug. 12. 10:33
 10/96 anonim ***** válasza:
13%

Nekem lehet, hogy a gyerekem fontosabb lenne, mint a testvérem, főleg, hogy nem is igai testvér.

Meg mi az h béranya vagy?? Átültették beléd a megermékenyitett petéjét? Mert?

De úgy tűnik, hogy ő is a te és férjed gyereke, teljesen...nem?

2012. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!