Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öntsetek belém lelket kérlek!...

Öntsetek belém lelket kérlek! Szerintetek ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Nem mérek már egy ideje hőt, meguntam az örökös számolgatást, méricskélést, reménykedést.


De valamiért most nem bírtam, és a 25. napomon, reggel megmértem a hőm, és nagyon alacsony.... 36.7...


Tudom, hogy úgy lenne teljes a kép, ha korábbi napok is meglennének, meg ha teljes hónapot mértem volna...


Lehet még ettől baba, vagy már a mensit várjam????


2012. márc. 30. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez így sajnos nem sokat árul el, Te is tudod.

36,7 nekem pl. nem alacsony, terhesen sem mértem ennél magasabb értéket, de nekem 36,0-36-2 az alaphőm kb.


Mióta várakoztok?

2012. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem akkor tetted jól, amikor meguntad a számolgatást és nem foglalkoztál vele. Hagyd továbbra is. Érzés szerint csináld. Persze, hogy lehet ettől még baba, ne ehhez mérd!

Legyél minél többet a pároddal, amikor csak jólesik, élvezd az együttléteket, ne agyalj!

Meglátod, sikerülni fog! :)

2012. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

8-9 hónapja próbálkozunk.


Néhány hónapja már abba hagytam a számolást, ovu tesztelést, méricskélést, de teljesen nem tudom az agyamból kitörölni... nem görcsölök, de azért az bennem van, hogy vajon most sikerült- e???


Korábbi hőmérős hónapjaimban a 36.7 még a cover line felett volt, de azért ahhoz képes, hogy a 25. nap elég alacsonynak tűnik.


Bár az is tény, hogy volt olyan hónapom, amikor a luteálisban végig 37 körül járt a hőm, és mégsem volt baba, pedig olyan gyönyörűen fent volt...

2012. márc. 30. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam... és nekünk 1,5 év próbálkozás után jött össze a baba. Az állandó "sikerült? összejött?" féle stressz miatt és az állandó agyalás miatt.

amikor elkezdtem lazára venni az egészet, szinte egyből sikerült.


neked is ezt tanácsolom:)

2012. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hő azért van "fent", mert volt ovuláció, azt, hogy van-e baba, nem mutatja. Menstruációig magasan marad, ez a normális. Ha nem esik le menstruáció ideje körül, és persze meg sem jön, akkor az már kézzel fogható jelnek vehető, hogy lehet hogy baba van.


8-9 hónap még nem olyan sok, persze tudom, idegölő, de ez még tényleg nem ok aggodalomra.

Kitartást, és felszabadult szerelmeskedéseket Nektek, csak jön az gólya hamarosan!

Szorítok!

2012. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, nagyon szeretném kikapcsolni az agyam. De 100%- ra nem tudom...


Járok sportolni, dolgozom, imádok olvasni, a napjaim minden perce be van osztva, nincsenek üresjáratok. De ha egy kismamát meglátok nem tudok nem arra gondolni, hogy neki is összejött, akkor nekem miért nem????


Ezeket a gondolatokat hogy verjem ki a fejemből???

2012. márc. 30. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is most, pont a 8. hónapban jött össze végre, az első olyan hónapban mikor nem AKARTAM állapotos lenni, hanem hagytam, hagy jöjjön mikor ő akar, épp elkezdtem (volna) dolgozni, persze ennek most lőttek sajnos, mert nehéz munkáról van szó.
2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De ha egy kismamát meglátok nem tudok nem arra gondolni, hogy neki is összejött, akkor nekem miért nem????


Ezeket a gondolatokat hogy verjem ki a fejemből???"


Szerintem ezeket nem kell kiverni (nem is lehet), csak a helyén kell kezelni.


Ha ismeretlen kismamát látsz, akkor egész egyszerű, hiszen nem tudod az ő történetét, lehet hogy ő éppen 4 évet várt a babára, és ha neki sikerült, akkor Neked is fog!

Az ismerősökkel már nehezebb. Viszont ők meg valószínűleg ismerik a helyzetedet, így nyilván nem lesznek tapintatlanok sem.


Én ebből a szempontból "csak a másik oldalt" ismerem, és az sem könnyű. Szuper szerencsésnek érzem magam, mert termékenyek vagyunk, és mindhárom gyermekünk az első tervezett hónapban összejött (harmadiknál már azt is megterveztük, mi lenne a legjobb, ha melyik hónapban születne...), viszont rengeteg Hozzád hasonló ember vesz körül, barátnők, házaspár barátok, kollégák, akiknek hosszú évek óta nem jön a baba. Néha elmondani sem mertem, meg örömöt mutatni is nehéz, és ebből sok kínos szituáció volt már.


Én nagyon együtt érzek Veled is, és kívánom, hogy mielőbb beköszönjön a gólya, talán már ebben a hónapban!

2012. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!