Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt visszerekre...

Terhesség alatt visszerekre mi jó? Borzalmasan fáj a lábam. Vannak seprűvénák is, de egy csomó kidudorodó ér is.

Figyelt kérdés
Jövő héten megpróbálok bejutni az érsebészhez, csak most szabadságon van. Kapok vérhígító injekciót is, mert az első terhességnél volt más jellegű probléma, ami miatt kell. Gondolom, a meleg is nagyon betett most neki.

2012. aug. 22. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, van ilyen problémám. Sigvaris kompressziós harisnyát kellett hordanom a terhesség alatt.
2012. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudnak vele tenni. Terhesen műteni nem fogják. Marad a kompressziós harisnya, jégzselé, kenőcs felváltva. Amikor tudod emeld fel.
2012. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érsebész előtt a nőgyógyászoddal beszélj, h ő tegyen javaslatot arra, mi legyen. Terhesen minden orvos hozzá kell, hogy irányítson, mielőtt foglalkozna Veled. Nekem a nőgyógyász maga mondta, hogy szedjek 2x1 venorutont, bele is írta a kiskönyvbe. Nem tudom, segít-e, annyira nem vészes.
2012. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
terhesharisnya.nekem a terhesseg alatt rengeteg sepruvenam lett es viszerek is alakultak ki de hal istennek ami a terhesseg alatt alakult ki az szules utan kb egy honappal teljesen eltunt.remelem neked is elmulnak majd.es nem kentem semmivel.
2012. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!