Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességkor az első vizsgálat...

Terhességkor az első vizsgálatnál a nőgyógyász citológiát is vesz? Ha igen, nem sérti meg vele a petezsákot és az embriót? Holnap megyek először nődokihoz (4 hetes terhes vagyok) és nem tudom, hogy vesz-e, és ha akar, akkor hagyjam-e neki?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Terhességet igazolni csak akkor tud, ha már van szívhang, nos az még a 4. héten nincs. Kenetet pedig nem a méhből vesz, de a többiek már leírták.
2012. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért a szívhangig nem kell várni, hüvelyi UH már kimutatja simán az 5. hét elején.
2012. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kell szívhang a terhesség megállításához. Munkatársamat is kb 4-5hetessen vették táppénzre mert be vérzett. Azóta szép féléves kislánya van.
2012. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem állították ki addig a terhességet igazoló papírt,amíg nem volt szívhang.6 hetesen voltam először UH-n,akkor még csak petezsák volt látható.2 hét múlva kellett visszamennem,azaz 8 hetes voltam,mikor már dobogott a szíve.Ezután mondta a doki,hogy akkor ezzel a papírral lehet menni védőnőhöz.

Én várnék a helyedben,de hiába írjuk le százan,úgyis akkor mész amikor te szeretnél.

2012. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem állytottak ki arról papíyrt hogy terhes vagyok, amig nem volt szivhang. Csak ráirták hogy petezsák látható.
2012. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Na letudtam a nődokit.Azért mentem ilyen hamar,mert vasárnap délután olyan szintem elkezdett fájni a jobb oldali petefészkem,hogy alig tudtam a jobb lábamra állni,és azóta görcsölgetek is minden nap.És ezért mentem el,mert aggódtam.Igen igazatok volt,nem látott semmit,csak megvastagodott nyálkahártyát,hüvelyi UH-al.A 4.-5. hét között vagyok.Majd 2 hét múlva kell visszamennem újabb UH-ra.Remélem akkor már lesz szívhang :) De viszont ráírta a mai leletemre,hogy korai terhességem van,ugyan is mondtam neki,hogy a házidoki kér igazolást a táppénzhez.Úgyhogy kiadta. :) Köszönöm a válaszaitokat.
2012. aug. 28. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!