Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lekéstem az AFP-t? Valaki...

Lekéstem az AFP-t? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Az orvos akihez járok (SZTK) szabin volt egy hónapig. Ő nagyon jó doki, de az összes többi agymosott. És a 12. héten amikor a genetikai UH volt közölték, hogy ugye majd afp-re 4 hát múlva jöjjek, de ők nem adnak most időpontot, kérjek a recepción........ 2 nap után vették fel agusztus 10-én kaptam időpontot szeptember 6-ra.... Ez a legkorábbi amit ki tudtam könyörögni. Mivel nem adták ki a beutalót, menjek fel a dokihoz, adjon egy szros vérvételhez papírt, és menjek le vérvételre még aznap. Úgy, hogy labor 7-9 között van, a rendelés meg 8tól..... és reménykedjek, hogy beférek... Szóval a dokik nem szeretik egymást és szivatják egymás "betegeit".


Viszont a genetikai UH alapján akkor voltam 12+6 hetes. Szeptember 6-án 16+5 leszek. Az nem baj? A 16. héten az azt jelenti, hogy a 16. hét betöltése előtti héten, vagy a 16. betöltött hét utáni napokon tehát a 17. hétben van az afp? Elcseszték nekem?

Magánra nincs pénzem.


2012. szept. 3. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
detto igyvagyok én is elvikeben 16hét 6 napos leszek vérvételen épen csak bent van a köztes idöbe
2012. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 16+4 napon voltam. A betöltött 16. héten kell menni, nem baj, hogy pár nap plusz.
2012. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Anita8401 ***** válasza:

Én is a 16+5 hetesen voltam AFPn és tökèletes lett az eredmény nyugodj meg időben leszel ne aggódj :))



2 gyerekes 26 hetes kismama

2012. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huh köszi! :) Nem tudtam, hogy betöltött, vagy nem betöltött, mert mindenki mást mond. Köszi a válaszokat! :)
2012. szept. 3. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
engem a dokim elküldött 16+0 hetesen, más napot nem is hagyott, azt mondta csak akkor mehetek
2012. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AFP-re betöltött! 16 hetesen kell menni, szóval egyáltalán nem leszel elkésve... jókor mész majd, nyugi


30 hkm

2012. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak rossz, mert ugye AFP a 16. hétEN van. Amikor ügyeletre mentem egy kisebb probléma miatt (ami nem volt gáz végül) akkor mondta a doki, hogy 9+2 napos vagyok, tehát az a TIZEDIK hét, nem a kilencedik. Ezért zavarodtam össze, hogy most akkor mi van? :S Köszi a válaszokat mégegyszer :)
2012. szept. 3. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor hétszámot mondanak Neked, hogy ezen vagy azon a héten van valami, az mindig a betöltött. Az elején én is rákérdeztem a védőnőtől.

26 hkm

2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!