Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 héttel kisebb a baba? Mi...

Csaponane kérdése:

3 héttel kisebb a baba? Mi lesz most? Mensi szerint 30+4 napos lennék, aztán ez módosult 29+5 naposra, de ma az UH szerint 28 hetesnek mondta az orvos a babát. Elküldött egy másik dokihoz is. Szerintetek, baj van?

Figyelt kérdés

A leleten a következő áll:

A terhes méh üregében 1 élénken mozgó magzat. BPD: 75 mm, FL: 52 mm, HC: 280mm

Épnek tűnő koponya,és gerinc. 4 üregű szív, jó szívműködés. Épnek imponáló rekesz. Telt gyomor, hólyag, normális nagyságú és szerkezetű vesék. Átlagos mennyiségű magzatvíz. Mellső fali O - típusú lepény.


2012. szept. 21. 21:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Akkor 3,5 héttel kisebb?
2012. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
hát mondjuk elviekben igen :(
2012. szept. 21. 22:39
 13/41 anonim ***** válasza:
A 9.vagyok.Nekem is a Hajdú Krisztina csinálta a CVS-t(és a Báthory doktor asszisztált neki)!Ne aggódj,minden rendben van/lesz.Különben nekem már akkor megkérdezte,hogy a 2 gyerek mekkora súllyal született.Mivel ők sem voltak nagyok(pedig mindkettő fiú ráadásul),mit várok a kis csajszitól.Engem annyira megnyugtatott,hogy azóta fel sem merült bennem,hogy bármi gond is lehetne(mivel nem is lehet)!Neked is hasonló jókat kívánok,és tényleg ne aggódj.De majd a doktornő,vagy a doktor úr megnyugtat.
2012. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Igen ebben bízom én is, mert ők tényleg látják ha valami gond van. De ebbe bele sem akarok gondolni. Lehet hogy nem lesz óriás bébi, de nem is ez a lényeg, hanem hogy egészséges legyen. Köszönöm a biztató szavakat, és a kedvességet :)
2012. szept. 21. 23:03
 15/41 anonim ***** válasza:
Áramlásra mindenképpen kérdezz rá, nekem ez volt a gond, illetve nem lett gond, mert mindig nézték, hogy jó-e. Majd írjál, hogy mi lett az uh eredménye. És nyugi! Nem lesz baj!
2012. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
ok, köszi a tippet rákérdezek. Természetesen jelentkezem amint többet tudok. Addig is mindenkinek köszönöm a hozzászólását, és a biztatását!
2012. szept. 22. 07:52
 17/41 anonim ***** válasza:
A Hajdú doktornő nem siklik el ilyenek felett,mint pl. az áramlás....
2012. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig.. Ha modositottak az idopontot,szerintem nem baj. Baj akkor van, ha kizarjak azt,hogy kesobb fogant a baba, es a novekedese egyre lelassul. Talan a terhesseg feletol mar egyedien fejlodnek a babak. Nekunk 2hetente van uh, mert egyre kevesebb a sulya. Azt gondolom a Te esetedben nincs baj.

Boldog babavarast!34hkm

2012. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, nem lehet könnyű így lelkileg. Mit mondanak az orvosok? Meddig hagyják a pocakodban a babát? Azért jól vagytok?
2012. szept. 22. 15:46
 20/41 anonim ***** válasza:

18as vagyok! Köszönöm a kérdésed,jól! Várjuk már nagyon! :)) Nekünk azt mondták ismeretlen az ok. Minden doki ezt mondta,még az elismertebbek is. Néha rámtör a rossz hangulat, de mostanra sikerült magam összeszedni annyira,hogy nem érdekel már, hogy az első mondatuk, hogy pici. Rengeteget pihenek, (állandóan:D) beszélgetek vele,simizem, Ő cserébe egész nap ficánkol! Imádjuk!!:) Tudatosan csak a jó dolgokra próbálok figyelni,ezáltal talán neki is jobb bent:) Akkor fejezik be a terhességet,ha teljesen leáll 2hét alatt a növekedése.

Ja és kérd a dokid,csináljon flowmetriát mindenképp,nézze meg a lepényt,köldökzsinórt,mindent! Rengeteg kitartást Neked! Hidd el,minden jó lesz! Csodás babátok lesz! :) Mikor mész következő vizsgálatra? majd írj,mit mondtak! Üdv!

2012. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!