Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 héttel kisebb a baba? Mi...

Csaponane kérdése:

3 héttel kisebb a baba? Mi lesz most? Mensi szerint 30+4 napos lennék, aztán ez módosult 29+5 naposra, de ma az UH szerint 28 hetesnek mondta az orvos a babát. Elküldött egy másik dokihoz is. Szerintetek, baj van?

Figyelt kérdés

A leleten a következő áll:

A terhes méh üregében 1 élénken mozgó magzat. BPD: 75 mm, FL: 52 mm, HC: 280mm

Épnek tűnő koponya,és gerinc. 4 üregű szív, jó szívműködés. Épnek imponáló rekesz. Telt gyomor, hólyag, normális nagyságú és szerkezetű vesék. Átlagos mennyiségű magzatvíz. Mellső fali O - típusú lepény.


2012. szept. 21. 21:28
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Szia! Mi is kórházban vagyunk október eleje óta, de nekünk 17-én császárral meg kellett születnünk. Sajnos nem igazán tudott bent hízni a kislányom valamint hirtelen toxémiás lettem. Most koraszülött osztályon van mivel a 34. Hétig húztuk, a méretei viszont csak 28-29 hetesnek megfelelöek. A belső szervei korának megfelelőek, viszont jóval kisebb. Nektek szerencsétek van! Kívánom, hogy végig tudd csinálni. Nekünk pedig szorits hogy nagyra nőhessünk. Szia
2012. okt. 20. 21:05
 32/41 anonim ***** válasza:
A 9. és 13. válaszoló vagyok.Szeptember 28.-án-39+1 hétre-megszületett a pici lányom 3025 grammal és 51 centivel,makk egészségesen.Bejött amit a Hajdú doktornő mondott,hogy nemigen lesz több 3 kilónál.Könnyű,gyors szülés volt(2 óra).Pénteken volt 3 hetes,már 3400 gramm.Nálad is minden rendben lesz,hidd el.Jó egészséget,és minden jót kívánok Nektek!
2012. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

És mekkora lett a babád? Jól vagytok?

Gratulálok hozzá!!!!

2012. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Szia! Megint en :) Koszonjuk, remelem kihuzzuk,bar mar egyre tobbet aggodom..

De aaztamindenit :) Szivbol gratulalok!! :)) Itt kint biztos jobb lesz neki, es hidd el, hamar meg fog noni! Orulok, hogy a mereteit leszamitva semmi elteres nincs!! Hamarosan atkerul majd a korarol hozzad, onnantol meg nagyon gyorsan osszeszedi majd magat meglatod! :)) Sok sok kitartast kivanok Nektek, jo babazast, es most mar aggodalomtol mentes egeszsegben gazdag szep eletet!!!

Udv 38hkm

2012. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdezőcske??
2012. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
?????????????
2012. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Lehet elolvassátok majd ezt az üzenetet :)

Gondoltam leírom nektek, hogy drága kisbabám már szépen növöget. Most 6500 gramm és 68 cm. 1260 grammal született és 40 cm-el. Köszönjük jól vagyunk! Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!

2013. júl. 3. 20:11
 38/41 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! Nagyon szép nagyra nőtt a babád. Egészséges, minden rendben egyébként? hogy fejlődik a mozgása?
2013. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Gratula! Örülök, hogy minden rendben!
2013. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A 32. vagyok.Látod,minden rendben van!Az én pici lányom pénteken volt 9 hónapos,8300 gramm,jó 2 hete áll,pár napja körbe sétál a kiságyban.Már tud tapsolni is.Jó egészséget Nektek.
2013. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!