Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond ha folyásom van 13...

Az gond ha folyásom van 13 hetesek vagyunk? árthat a babának? Mit lehet rá használni, van valami gyógyszertárban kapható krém vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
nem barnás inkább sárgás fehéres folyásom van. zavar nagyon. mondtam a dokinak vett is kenetet, és azt mondta majd kezelni fogja. választ nem kaptam az eredményről. ha rossz lenne kaptam volna valami választ erre?
2008. máj. 18. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem értem a dokidat? Mi az hogy majd kezelni fogja? Kicsit bővebb felvilágosítást is adhatott volna.


Egyébként nem tudom milyen folyásod van, tehát jobb ha megállapítja az orvos, de terhesség alatt természetes hogy bővebb a hüvelyváladék.

2008. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt végig normális a bővebb folyás. Ezt a babával járó megváltozott körülmények okozhatják.Persze lehet betegség is. Én azt tudom javasolni jelentkezz inkább egy STD rendelésen, a nőgyógyász NEM TUD minden bacit kimutatni. (más szakma egyszerűen azért) Én ajánlatám a főnökömet, Dr Várkonyi Viktóriát a Bőrklinika STD ambulanciáján. Én is kismama vagyok, már voltam nála hasonló paanszokkal, engem nagyon megnyugtatott. tel: 06208258868 itt időpontot tudnak adni.
2008. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt nekem is volt végig folyásom, pedig előtte soha nem volt. A doki azt mondta, hogy ez ilyenkor normális, és a 20. hétig nem ad rá gyógyszert, mert addig tart a baba genetikai fejlődése. Utána pedig Canestent, ha zavar a folyás. (Nekem nem fertőzés miatt volt.)De én inkább a 20. hét után is elviseltem, nehogy ártsak a babának, a végén Canestent sem vettem. Most már van egy gyönyörű, egészséges 2 hónapos babám. :)
2008. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helló! Én 7 hetesen kaptam dokitól hüvelykúpot, Mikogal a neve és azóta panaszmentes vagyok. Egyébként, mikor a kenet eredmény meglett, akkor én postai úton kaptam egy levelet, hogy van egy kis gyulladásom, menjek vissza a dokihoz. Ha jó a keneteredmény, akkor nem tudom, hogy értesítenek-e.
2008. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!