Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért az az első kérdése...

Miért az az első kérdése mindenkinek, hogy becsúszott a baba?

Figyelt kérdés

igaz, hogy 22 éves vagyok, tehát viszonylag fiatal. de már az agyamra mennek ezzel a kérdéssel: becsúszott? talán a korom miatt? bűn az ha valaki fiatalon szeretne családot? vagy zavarja őket? nem értem ezeket a kérdéseket...

tervezett baba egyébként.

van esetleg valaki, akit ezzel nyüstölnek rajtam kívül?


2012. okt. 25. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megértelek,ne vedd magadra én nem vagyok már olyan fiatal mégis megkaptam többek közt ezt a kérdést is ..:)anno arra gondoltam, csináltatok valami szórólapot,vagy pólót,amire felírom az összes sablonkérdésre a válaszaimat: Igen,tervezve volt, kislány, novemberben fog megszületni, igen van neve de nem mondom meg :D és lehet folytatni a sort..
2012. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

26 évesek vagyunk és mikor bejelentettük, hog kisbabánk lesz minden barátunk ledöbbent...:)


A mai világban ez még relatív korainak számít, ne törődj vele, az a lényeg hogy ti tudjátok akartátok őt...


:)


23hkm

2012. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok, és a fodrászom nekem is megjegyezte, hogy nem baj az ha becsúszott. Mondtam is neki, hogy bocs, de terveztük. Nagyon rosszul esett, jobb lett volna, ha nem is mond semmit. Szerencsére más nem mondott ilyet.
2012. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit: mikor először mentem nőgyógyászhoz, és megállapította a terhességet, az volt az első kérdése, hogy megtartja? Mondtam neki, hogy igen, hiszen ezen gyakorlatozunk már fél éve. Tudom, hogy neki kötelező megkérdezni, de akkor is olyan furcsa volt, hogy egyből ezt kérdezte. Na meg szerintem, ha nem akarnám megtartani, akkor úgyis azzal kezdtem volna, nem vigyorogva mentem volna, hogy pozitívat teszteltem. Na mind1.
2012. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nekem a dokim jó fej volt szerencsére, finoman kérdezte meg, hogy megtartjuk e. egész pontosan azt kérdezte, hogy örülök e neki :)

2012. okt. 26. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!