Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig nő a HCG szint a...

Meddig nő a HCG szint a terhesség során?

Figyelt kérdés

Ti csináltatok tesztet pl 8-9 hetese félelemből?

Tudom,hogy minden rendben van/lesz,de azért kicsit izgulok,hogy még 4 hetem van a 12.heti uh-ig,és addig minden ok legyen.

Ha reggel tesztelek,mennyire kell kb erősnek lenni a csíknak?

8+2 hetes km


2009. aug. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 12. hétig növekedik folyamatosan. Próbád meg az aggodalmad egészséges mederben tartani, igazából semmit sem tudsz vele befolyásolni. Tesztelni teljesen felesleges, egyébként sem egyik napról a másikra ürül ki szervezetből a HCG.
2009. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom,hogy lassan ürül ki a hcg,de azért valahol egy icipici megkönnyebbülést jelentene,ha látnám azt a csíkocskát :P

Egyébként eddig "normális" mederben tartottam az aggodalmamat,csak mosz beugrott ez az ötlet,hátha..:)

2009. aug. 10. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kismama, aki igazán akarja a babát, így van, mint te. Én is hasonlóan voltam. A szakkönyvekben is kiemelik, hogy normális, hogy a várandós nő iszonyatosan aggódik, hogy minden rendben van-e, és hülyeségek jutnak az eszébe, esetleg bepánikol. Tényleg nem lehet mit tenni ellene - és az érdekében sem. Nyugi. Az izgulás többet árt, mint használ, erre gondolj! Vigyázz magadra, szedj vitamint, figyelj oda, mit eszel, ne emelgess stb, és nem lehet baj! :-)
2009. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!