Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nem szedett már...

Van aki nem szedett már terhesvitamint a 12. hét után?

Figyelt kérdés

Miért döntöttél így?

Mekkora babád született így?


2012. nov. 8. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Én már a tervezett fogamzás előtt egy hónappal szedtem, mivel nagyon sok betegséget így lehet megelőzni( pl. nyitott gerinc, farkastorok).


Elevitet szedtem, a lányom 3.450 grammal született, és 52 centis volt.

2012. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem,és magne b6-ot.Terhesvitamint egyáltalán nem.3420gr 54cm született a kisfiam
2012. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12. hét után nem szedtem vitamint, csak magne b6-ot viszont sok gyümit ettem. 2980g 53cm.
2012. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem az elején, de ezen kivül semmilyen vitamint nem. Egészséges 4400 grammos 56 centis kisfiam született.
2012. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én se szedtem a 12. hét után, teljesen felesleges.

Ettem kilószámra a zöldséget, gyümölcsöt.

2012. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szedtem akkor már terhesvitamint. Csak magnéziumot és kalciumot. Később pedig vasat. 3kg és 50cm volt a lányom születésekor és makk egészséges :)
2012. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még csak kismama vagyok, lassan 35+3 hetes. Hétfőn hagytam abba, 35 hetesen, mert már most 3200 grammra becsülik a kicsit, óriási a hasam - ami nem zavar külalakra, de nem tudok aludni, borzalom (fájdalmas vagy húzódik) a felkelés/lefekvés/fordulás vele, alig tudok menni, a 20. hét óta messze van a föld, tehetetlen vagyok. Szóval bár az UH doki azt mondta, nem befolyásol, de én inkább most a végére felfüggesztem, inkább szülés után szedem tovább.
2012. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy tudtam, hogy csak a 12. hétig fontos a folsav, utána természetesen a változatos táplálkozás a fontos.
2012. nov. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!