Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan ikres kismama...

Van itt olyan ikres kismama aki nem szedett terhesvitamint?

Figyelt kérdés
Erős hányingerem van tőle, mi lesz ha nem szedek egyáltalán?
2011. jún. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16. héttől nem bírtam szedni a terhesvitamint, mert hányingert vagy hányást okozott. Ezek után csak vasat ittam pezsgőtabletta formájában, rengeteg 100%-os gyümölcslevet ittam a nap folyamán, illetve folsavat szedtem tabletta formájában (attól nem volt semmi bajom). Így a babák mindent megkaptak, ami nekik kellett és makk egészésen születtek, normál súllyal.

Boldog babavárást!

2011. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz az én ikreim már nagyobbacskák, de én nem szedtem ilyen vitaminokat. Sok gyümölcsöt, tejfélét, halat, CHOCAPIC gabonapelyhet ettem és még vashiányom sem volt. 36. hétre születtek makk egészségesen 2600, és 2700 grammal.
2011. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem. Az első terhességemnél még lenyelni sem tudtam, azonnal hánytam mindenféle tablettától (Magne B/, savlekötőtől is hánytam, pedig azt szopogatni kell). Amúgy is végighánytam a 9 hónapot. Áprilisi baba volt, sok gyümölcs télen nem volt, nem vagyok egy zöldségevő sem. A lányom 3370 g-mal született. Vérképem is jó volt.

A második terhességemnél teljesen jól vagyok. Feneketlen a bendőm, de mivel vitamin nélkül is működött az előző terhességem, így eszembe sem jutott szedni. És még friss gyümölcs is van...

2011. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!