Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire megengedett a fogyókúra?

Figyelt kérdés

5-6hetes vagyok az ultrahang szerint és most vagyok 66kg

Lehet fogyózni terhessèg alatt vagy milyen ételeket lehet enni hogy ne hízzak tovább??? Minimum egy nő hány kgot tud felszedni egy terhesség alatt??????? Vàlaszokat várok! Köszönöm


2012. nov. 17. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy marhaság lenne terhesen fogyókúrazni....
2012. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy? A terhesség nem fogyókúrára való! Vagy előtte kellett volna, vagy utána kell majd, ha leválasztottad a babát és már nem szoptatsz. Akkor már fogyózhatsz. Amúgy meg ne egyél lisztes dolgokat, kenyeret, péksütiket, édességet, levesbe ne tegyél rántást, se csipetkét, se galuskát, se semmi ilyesmit. Ne egyél tésztát, krumplit, rizst, vagy csak minimális mennyiségben. Mediterrán étrend mehet: hal, sok husi sok zöldséggel, egyél sok gyümölcsöt, tejtermékeket. Ha nem tudsz lemondani a péksütikről, akkor válts át teljes kiörlésűre.

Amúgy 66 kg egyáltalán nem sok, bár nem tudom milyen magas vagy. Én 165 cm vagyok és 71 kg-val kezdtem a terhességem, ami már benne van a túlsúlyos kategóriában, de nem fogyóztam, mert hülyeség és felelőtlenség fogyózni terhesen. Híztam 14 kg-t, ami nem is olyan sok, sőt, ennyi még normális is. Ha megszülök kb tíz kiló le is pereg majd rólam, a többit szoptatással elégetem, és ha már nem szoptatok, akkor neki állok rendesen tornázni és "fogyózni". Ennyi a titok.


Boldog babavárást! :)


39 hkm

2012. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyél mindent,csak módjával,mert a babának mindenre szüksége van.Ha éhes vagy,akkor nem kettő helyett kell enni,hanem kettőért.Sok zöldség,folyadék.

Van aki 5-7 kilót hízik,és majd szoptatás után lemyegy,van aki 30-at.

Számoljuk a babát 3 kg-val és kb 2 kiló a tartozék.

2012. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! :)

Nem nagyon akartam ezt tulzásba vinni, 156cm magas vok, éss 66kg

de a legtöbb zsír a hasamon van ès a fenekemen, ne tudom hogy jutott eszembe ilyen hülyeség h èn terhesen fogyózzak, hisz a babànak minden táplàlèkra szüksége van a fejlődéshez..!!

De ha most vok 66kg ès még csak 1hónapos meg 2hetes vagyok, mennyi leszek én ha megszülök??????????? Ès a legtöbb felesleg hová kerül vagy hová szokott kerülni àltalábaa?????

2012. nov. 17. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én 157cm vagyok és ugyan olyan testalkatú,mint te.Mikor terhes lettem 67kg lettem.Az első 3 hónapban ebböl lement 3.....majd most 28 hetesen tartok 69kg-nál.Ha figyelsz arra,hogy ne 2 helyett egyél,akkor nem lesz belöle olyan sok kiló.És fogyokúrára még véletlenül se gondolj!!!!

Boldog babavárást!

2012. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönömszèpen hátt énis megakarnàm tartani az alakomat,! De assz em ez nem fog menni! :((((
2012. nov. 17. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos, én 66kg es 176 cm voltam amikor teherbe estem. A szülés napján 86 kilót nyomtam - úgy, hogy csak a hasam meg a mellem nőtt (80B-rol 105C-re) . Két nappal később mar csak 68 kg voltam.
2012. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy a végén, amikor leszáll a méhed és megnő az étvágyad, akkor se vidd túlzásba. Én pl most bevágtam négy palacsintát és olyan bűntudatom van, de jól esett. Én így a végére feladtam az odafigyelést, már nagyon elegem volt belőle, szerncsére nem is vagyok cukros, csak hát a kilók. Nem sokára megszületik a babám, remélem tényleg otthagyok egy csomót a kórházban (a gyerek kivételével :)), és a szoptatáskor is lemegy a nagyja.


Amúgy a cicikre és a fenékre szokott rakódni a cucc, illetve combok, aki hajlamos rá. Nekem már akkora a fenekem, hogy csak na, de bízom benne, hogy lemegy majd. Meg babával már könnyebb lesz mozogni, menni, esetleg baba-mama táncolni. Így a pocakban elég kényelmetlen akár a boltig is lemenni. :(

2012. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Boldog Babaváràst :D hátt remèlem annyira nem fogok elhizni de most a babának minden tápanyagra szüksége van a fejlődéshez..

Rem nekem is csak a Cicimre és a hasamra fogok hízni mert nem akarok kövér lenni..:/ hanyadik hónapban látszik meg az emberen hogy nő a hasa én 5-6hetes vok mèg de rajtam mèg nem látszik! ;/

2012. nov. 18. 06:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 165cm és 55kg kezdtem mind a kettő terhességet.

Első "álom" terhesség volt. Olyan jól esett mindenféle étel és mindig...végén meg is látszott :( 25kg jött fel ebből 10 ment le szülésnél. Majd a többi 15 szoptatás alatt.

Másodiknál eddig (38+4 hkm vagyok) 14kg szaladt fel rám, de közel sem tudtam mindent enni. Szerencsére a "jobbik" oldalt kívántam :D sok zöldség-gyümölcs, hal, joghurt...viszont úgy egy hete meg inkább a pékárut édeset...de már nincs sok így annyi már nem lesz!

Viszont ha az elsőnél lement az a sok-sok kiló fogyókúra nélkül, remélem most is sikerül szoptatással elégetni :D


Arra figyelj, hogy sokan abba a hibába esnek, hogy terhesség alatt nagyon odafigyelnek arra mit esznek, majd szoptatásnál elengedik magukat és akkor híznak sokat...amitől viszont sokkal nehezebb "megszabadulni" mint a terhesen össze szedett kilóktól!!!


Boldog babavárást és szülést kívánok mindenkinek!!!

2012. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!