Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire megengedett a fogyókúra?

Figyelt kérdés

5-6hetes vagyok az ultrahang szerint és most vagyok 66kg

Lehet fogyózni terhessèg alatt vagy milyen ételeket lehet enni hogy ne hízzak tovább??? Minimum egy nő hány kgot tud felszedni egy terhesség alatt??????? Vàlaszokat várok! Köszönöm


2012. nov. 17. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem nem fogok olyan sokat hízni most vok 66kg és minimum 15kg bizti h felfogok szedni magamra amit egyáltán nem szeretnék de bizok benne hogy a kórházban ott hagyok pár kg felesleget ès a többi meg majd lemegy szoptatással.. ! :) Bizok benne remèlem nem fog rajtam maradni amit felszedek most a terhesség alatt.. :) Köszönöm a válaszaitokat, és a tapasztalataitokat továbbra is várom .:) köszönöm.
2012. nov. 18. 07:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! 167cmrel 56kgval kezdtem! Eszem ami jól esik de főleg főtt ételt gyümölcsöt jó persze péksüti meg ilyen is jön főleg hogy a párom pék:-) jelenleg 67kgnál tartok 25+5hetesen! főleg a fenekemre meg a mellemre ment! már nem izgulok mert kb 2éve sikerült 70kgról 50re fogynom szóval most élvezem a terhességet! boldog babavárást:-)
2012. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rem akkor énsem fogok hízni olyan sokat, ès remélem hogy a terhesség utàn sikerül majd leadnom ..:) neked is meg mindenkinek Boldog Babavàrást .. :) irjatok tovàbbra is! Puszika
2012. nov. 18. 15:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod előre, mennyit fogsz hízni, ne parázz rá. Én, aki alapból a levegőtől is hízok, több mint 80 kg-val kezdtem a terhességeimet, első terhességem alatt 6 kg-t híztam, szülés után 1 héttel 2 kg mínuszban voltam az eredeti súlyomhoz képest. Most második babával vagyok 17 hetes, 8 kg-t fogytam eddig. Fordítva működök terhesen. :)

Barátnőm magas vékony alkat, aki semmitől sem hízik, de terhességei (3) alatt 30-40 kg-kat hízott, pedig nem zabált, egyszerűen terhesség alatt az ő szervezete így viselkedik (mindegyik után pár hónap alatt le is ment az összes felesleg).

Fogyózni semmiképp ne fogyózz, egyél egészségesen és kiegyensúlyozottan. Sok zöldség, gyümölcs, húsféle, tejtermék, kenyérből ne a fehéret, hanem a teljes kiőrlésűeket edd. Nasit meg csak nagyon módjával.

2012. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!