Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehetne tenni? Van valaki...

Mit lehetne tenni? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, és nyugalomra lenne szükségem. Társasházban, albérletben lakunk és van 2 olyan ember is itt a lakóépületben akik olyan hangosra veszik állandóan a zenét, hogy dong a fejünk. Ez mennyire szabályos?Tegnap este is 9kor még ezt hallgattuk, a folyosóra ha kimegyünk zeng az egész ház. Na most vasárnap is rázendítettek. Én nem bírom idegekkel, pihenni szeretnék.

2012. nov. 18. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Költözzetek más albérletbe, más lehetőség nem nagyon van. A többi lakó soha nem szólt nekik?
2012. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet kellemes, de a kismamákat nem az efajta stresszhatásoktól kell óvni, mint hangos zene a szomszédból... nyugi mr, nehéz lesz a gyerekkel ilyen hozzáállással...
2012. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy az egyik egy cigány család a másik meg egy alkesz nő, kérdeztük pl egy idős házaspár már megunta h szóljon.....igen tudom bolond vagyok, de mit tegyek, néha jol esik a csend a fülemnek.... :(
2012. nov. 18. 14:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden társasháznak megvan a házirendje,abban benne van,hogy pl. este 10 után,vagy vasárnap nem lehet hangoskodni.Ha megteszik,szólj a közös képviselőnek,ő megteszi a további lépéseket.
2012. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Este 10 után lehet szólni, ha zavar a zene.
2012. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én megértelek, bár nálunk 2 bolond lakik... ők éjszaka közepén állnak neki ordibálni, mikor a legjobban aludnék. velük sok mindent nem tudok kezdeni.

kérted már őket, hogy legyenek figyelemmel a többi lakóra, és vegyék halkabbra a zenét? egy próbát megérhet, de mindenképp kedvesen kérd meg őket. mert ha odamész 'hisztizni' akkor nem fogják megtenni.

2012. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tegnapi esetnél a párom felment szólni, de még csak a csengöt sem halloták a zenétől :(
2012. nov. 18. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:

most olvastam, hogy kik is a hangos zenehallgatók... esetleg a közös képviselőnél próbálkozz!

utolsó voltam

2012. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Közös képviselőnek szóljatok, bár ha csak albérlet akkor én elhúznék inkább a francba ezért jó albérletben élni.
2012. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
meg fogom próbálni a közös képviselőt, ha sehogysem megy akkor elmegyünk, csak olyan jonak bizonyult, mert jo helyen vagyunk meg a rezsi is alacsony. :(köszi a válaszokat
2012. nov. 18. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!