Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-vannak olyan kismamák aki...

Van-vannak olyan kismamák aki Februárban szülnek?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Hogy viselitek?

2012. nov. 18. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

február végére vagyok kiírva :)

nagyon jól bírom eddig... bár elég sok a savam, ami miatt néha még megnézem hogy van a wc manó :)

a napokban kezdtem el érezni a pici csuklását, elég mókás érzés :)

nagyon szeretek babát várni, és olyan kevésnek tűnik az a 14 hét ami még hátra van. viszont nagyon várom már hogy a kezemben tarthassam a pici lányom, hogy láthassam a szemeit, megfoghassam a pici kezét, hogy megölelhessem. kíváncsi vagyok melyikünktől mit örökölt (kinek a szemét, a szájvonalát, a pici nóziját)

a babacuccok többé-kevésbé megvannak, már csak el kell hozni őket, erre jövőhéten szeretnék sort keríteni, hogy lássam mi kell még.

Te hogy vagy? mikorra vagy kiírva? fiú vagy lány lesz? :)

2012. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, én feb 24-re vagyok kiírva, Bp, minden rendben közérzetileg, max annyi bajom van h rám tört a 2. folyton éhes vagyok-ennem kell különben elpusztulok korszakom, így ami kg-ot megspóroltam eddig, most kíméletlenül jön, első gyerekemmel ilyen a 36.-37.hét körül volt csak, most másodikkal ez a 2. és szerintem nem utolsó. Amúgy szaladgálok mint mindig, szerencsére a baba éjjel alszik, így én is.

Te mikorra vagy kiírva, hogy vagy(tok)?

2012. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi Február 20.-ára vagyunk kiírva de valamiért azt érzem előbb érkezik!

Savam az nincs de néha vannak olyan hajlati fájdalmaim,hogy majd be pisilek :) de ettől eltekintve nem gondoltam volna hogy már most mennyi örömet tud hozni az életünkbe! :)

Minden nap olyan kis virgonc,hogy elgondolkozom azon hogy alszik e egyáltalán!?Párom is mikor megfogja néha még megijed hogy milyen erőset tud rúgni!Persze mondtam neki lehet már most elkezdett gyúrni,hogy mikor kijön legyűrje!

:D

A kis manó fiúcska lesz,ha meg nem lep minket mikor megszületik! :)


Nektek is sokszor nagyon erősen kinyomja magát?

Néha úgy érzem mintha játszana velem,mert mikor kopogtatok neki (persze nagyon gyengéden az ujjam hegyével) mindig vissza rúg egy párat és ez így megy egy darabig! :)

2012. nov. 18. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Március elejére vagyok, de sztem feb. vége lesz mert császár lesz. A savam nekem is sok főleg este érzem, meg állandó orrdugulás, ki van száradva mindig a szám széle, ma nem kentem, még a mosoly is alig ment:-) A picikém hatalmasakat rúg , általában reggel 5-6 ig produkálja magát:-) A 18. heti UH szerint elég egyértelműen fiú, két lányunk van már:-))))
2012. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:

nekem is szokott olyat csinálni, mint neked, néha egész deformált tud lenni a pocakom :)

párom egyébként elég érdekesen áll a dolgokhoz: nem hitte el, hogy érzem a mozgását, szerinte korai... most nem hiszi el hogy érzem hogy csuklik ugyanezen okok miatt. sok okos pasi telemagyarázza a fejét neki, hogy mit mikor kell érezni :) tud érdekeseket mondani, aztán mikor érzi, hogy mekkorát rúg, akkor meg csodálkozik, hogy jéé tényleg :) de nem neheztelek rá emiatt, ő soha nem élheti át ezt a csodát mint mi :)

2012. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Február 25re vagyunk kiírva:-) jelenleg még nem tudni hogy császár lesz e mert még kell hozzá a szemészem tejeménye! Küzdök a plusz kgkal már 12nél tartok és meg hol a vége:-) jó nem vonok meg semmit magamtól pedig nem a nasi megy hanem a főtt étel! A páromnak mondjuk jobban tetszem így úgyhogy nem gond:-) imádom amikor mocorog az az esti program tv helyett a pocakomat nézzük és jókat nevetünk és azon gondolkodunk mit is csinálhat:-) már ruhaügyileg megvan mindenünk babaágy is van most megyünk megvenni még a babakocsit matracot meg ami még kellhet! Hát kedves nem tudom hányadik hozzászóló most szembesítettél a ténnyel hogy 14hét van hátra:-) húha az már nem is olyan sok hogy végre megláthassam a kisfiam:-)
2012. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Február közepére vagyok kiírva. 27 hetes vagyok kb. Eddig semmilyen problémám nem volt, nagyjából 5 kg plusznál tartok. Se hátfájás, se derékfájás, napi kétszer hú

sz percet próbálok sétálni. Itthon nem törekszem a sok fekvésre,tornászni csak napi pár percet szoktam finom apró lábrogyasztást, maximum néha mozgok egyet labdán. Nem volt hányingerem szerencsére, az első húsz hétben semmit sem híztam,aztán utána kezdtem el, mondjuk akkor az étvágyam is megnőtt. Az elején cukrosat nem, most viszont inkább az édesebbet kívánom. Túlzottan nem válogatom meg miket eszem, inkább az elején figyeltem oda, akkor nem ettem annyi édességet, nem ittam annyi cukros üdítőt (mondjuk meleg is volt), most már nem nagyon tudom megállni hogy ne egyek sütit vagy csokit -sőt folyton édeset ennék.) Hús helyett inkább halakat próbálok enni-de szerencsére ez a vérkémemen nem látszik meg. Esténként mikor lefekszem akkor érzem igazán a házibulit a hasamban,)

A lelki oldalát viszont nehezebben élem meg. Folyton azt érzem, hogy annyi mindent kéne még csinálni..a baba szoba már majdnem kész-de mégis úgy érzem, hogy nem fogok időben elkészülni,) és már most idegesít mindenki. A sok rokon,kiváncsi ismerős akik babaszobát akarnak lesni, a vérvételek:) És a hangulatingadozások bár kezdenek elmúlni, azért néha rám jön az elegem van hangulat, de persze ettől még nagyon várom a kis picúrka érkezését.

2012. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A HOXA nevű oldalon mindig indítanak olyan fórumokat, ahol az adott hónapban szülő kismamák beszélgetnek. Keress rá, tudtok tapasztalatot cserélni. Pl. 2013 februári babavárók, vagy ilyesmi.
2012. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!

Én márc 4re vagyok kiírva, de már olyan jó lenne, ha ott tartanánk :)

Zalaegerszegen fogok szülni, első baba, kisfiú lesz :)

én sajna nem vagyok a top-on, egy hónapja egy hetet kórházban is voltam görcsök, feszülés miatt. azóta itthon fekvés, táppénz, így elég lassan megy az idő.

Mi most kezdjük berendezni a babszobát, egyébként már elég sok mindent vettünk :)

sajna a frontokat nagyon megérzem, de valószínű az is rájátszik, hogy unalmamban ráérek jobban figyelni mindent :)

És ti hogy vagytok?

Jó babavárást mindenkinek!

2012. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!