Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akik...

Van itt olyan kismama, akik már csináltattak 4D-s uh-át a 12 héten? Tennétek fel képeket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de képet nem tudok feltenni!
2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!Ő a mi babánk.Ez majdnem 13 hetes korában készült a kombinált teszten róla:-)Ja és nagyon úgy néz ki kisfiú.Üdv:17 hetes kiamama

2012. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

12 hét 2 nap


[link]

2012. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


12 hetes 4d uh-s kép

2012. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:) jaj , nagyon cuki képeket raktatok fel. Én is korán szeretnék menni, 4d-re hogy minél szebben láthassam az én kis várva várt babámat/ vagyis babánkat :) úgy látom ( a képek alapján) hogy nagyon szépen látszik minden, kis cukimukik :)

gratulálok mindenkinek

2012. nov. 19. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy "belekontárkodok" a kérdező kérdésébe, de én is már a 11. hétben járok és tervezem hamarosan a 4D-s felvételt, így figyeltem a kérdésre érkezett válaszokat :)

Azt hittem, még kevésbé lesz látványos egy 12 hetes, korai 4D, de gyönyörűek és én is köszönöm a feltöltőknek! Sok gratula a kis babucikhoz! :)


Kedves 4-es, hol, vagy milyen géppel csinálnak ennyire éles és szép felvételt a pocaklakóról? Tudnál ebben valamit segíteni?


A feltöltőket kérdezném, hogy látszódott, orvos meg tudta mondani a baba nemét ebben a korban? Akinek már meg is született esetleg, bejött az első "jóslat"?

2012. nov. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,utolsó válaszolónak:nekem a kombinált teszten (13 hetesen)az orvos azt mondta, hogy nem 100%,de nagyon bizakodhatunk abban, hogy kisfiú.Azóta voltam még egy uh-n és ugyanezt mondta egy másik orvos.Üdv:17 hetes kismama
2012. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kecskeméten készült az uh-s felvétel Dr Nemes Andrásnál. Elég profi gépe van és nagyon alapos! Nekem nem mondott ezen az uh-n még semmit a neméről, azt mondta azért mert már párszor tévedett, a következő uh-n (19. hét) viszont megmondta hogy kisfiú és az is lett.

Ha érdekel, tudok telefonszámot adni ahol be tudtok jelentkezni.

2012. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, 4-es voltam :)
2012. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még azt akartam leírni, hogy ilyenkor még egyben látszik a Picúr, nem csak részletek! Szóval én még utólag sem bántam meg! Viszont a Nemes nem csinál babamozit, ezt mindig ki is hangsúlyozta, csak genetikai uh-kat, tehát ha 16 hetesen akartok pl menni, nem fogja megcsinálni az uh-t csak 12-13 hetesen, illetve 19 hetesen. Ha valami gond van, akkor azért megnéz persze más időpontban is...
2012. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!