Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen érezhetem, hogy...

14 hetesen érezhetem, hogy csuklik a babám? Vagy mit csinál ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már másodjára éreztem, hogy olyan mint a szívverés, csak erősebb és ütemes, állandó időközönkénti, úgy 1 percig tart. Lehet, hogy még korai, de biztos nem bélmozgást érzek, egyszerűen az nem lehet ilyen. Már nagyon hamar tudtam azt is, hogy hol fekszik a baba, érzem a szívverését is mindig.

#terhesség #magzati csuklás
2012. nov. 27. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
14 hetesen még nem csuklik!olyankor(amikor csuklik) a lélegzést gyakorolja és vizet nyel.Ez még egy cseppet? korai lenne.A szívverését érzed?!Tudod hol fekszik?!Ne haragudj,de te kicsit becsavarodtál a terhességtől...3 gyerekes
2012. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem érezheted a szívverését:)

Én is érzek ilyesmiket, de az a saját szívem:)

Kétgyerekes 17hkm.

2012. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl korai lenne még ezeket érezned. Ilyen hamar kizárt h csuklást éreznél kb 25. héttől jön az elő azt hiszem a szívverését meg fogalmam sincs h honnan érezhetnéd még ilyen kicsi babánál. Függetlenül attól h tudod vagy sem h hol helyezkedik el. Olvass utána tüzetesebben vagy kérdezd meg a védőnődet mit érezhetsz ilyenkor.
2012. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A saját szívverésed érzed, a hasi ütőered!

Ilyen korban nem csuklik a baba, pici rúgásokat, kellene érezned, buborékolást

2012. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!