Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál! A 18 hetes...

Első babánál! A 18 hetes ultrahangra már úgy mentetek, hogy éreztetek magzatmozgást? Pocakotok volt már? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
volt már pocakom,de nem éreztem még mozgást.el sem akrtam hinni,hogy miket művel benn a babám,miközben én semmit sem érzek belőle..! és a 2. babánál sem éreztem még ekkor semmit! a 20.hét körül kezdtem érezni
2012. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia..

Pocim volt de nem olyan huha de nagy..

Nem éreztem a magzat mozgást...

20.héten voltam 4dn na ott már elég erőteljesen rugdosott..

Boldog babavárást!

Ja igen és minden rendben volt :::-))

Azota 3 éves gyönyörű nagylány ...és látod még mindig emlékszem mindenre az összes vizsgálatra a szülésre...tényleg mindenre...:-))

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2012. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
én sem éreztem még mozgást, inkább csak a 19.hét végén kezdtem el érezni. de pocakom már volt egy kicsi. minden rendben volt.
2012. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem se volt hű de nagy de már volt valamicske én már éreztem mozgolódni jó nem erősen de azért már lehetett de még csak én. :) Minden oké volt akkor tudtam meg azt is h lányom lesz :) Nagyon izgi volt. A 12 heteshez képest úgy meglepődtem mekkorára nőtt a kis drágám :) Épp most készülünk 4d-re ma fél 3ra nagyon izgulok :)

Te már voltál vagy csak készülsz???


26hkm

2012. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én most készülök a 18. heti uh-ra, még van pár nap, de már alig várom! :) A 12. heti is egy élmény volt, hihetetlen volt mennyit ficánkolt és milyen kis édes formája volt már akkor! Próbálom elképzelni milyen lesz most, de még én sem érzem a mozgását! Pocakom már van, persze nekem sem olyan hatalmas... :) Remélem minden rendben lesz! Kicsit megnyugtattatok ,mert mostanában már mindenki azt kérdezgeti érzem-e már, mert lassan itt lenne az ideje. Már kicsit kezdtem aggódni, hogy le vagyunk talán maradva! Bízom benne, hogy minden oké lesz! :) 4 d-re is szeretnénk majd menni, mi is a 25. hét körül. Az még kicsit odébb van, de nagyon várjuk! :)


26 hetes kismama, de jó Neked! Elhiszem, hogy izgulsz, de biztos nagyon szuper lesz! :) Sok örömet Nektek!! :)


És mindenkinek boldog babavárást!!! :)

2012. dec. 5. 14:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én hétfőn megyek a 18. hetesre és már nagyon izgulok... :)

én már néha érzem a Babócámat, főleg este :))


mindenkinek boldog babavárást kívánok!


Mona

2012. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok

Ne aggódj minden rendben lesz és ne is izgulj h nem érzed még előbb-utóbb úgy bejelentkezik :)

Am kiderült nem is 26 hetes vagyok hanem 28 :D :D :D Úgyh azért éreztem már én 18 hetesen mozogni mikor mentem :) Mondjuk annyira nem lepett meg a dolog mert biztosra tudtam mikor fogant és nekem is így jött ki de ragaszkodott az utolsó menzi dátumához ami úgy lett beírva h az kb fél napot tartott :P De nem baj hatalmas élmény egy 4D ne hagyd ki azt sem. Valami csodálatos volt látni ahogy fintorog és mozgolódik ja meg "tevékenykedik" odabent :) Majd ha voltál 18 hetesen azért meséld el milyen volt :)

2012. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De jó lehetett, hát már alig várom a történéseket... :)

Majd megírom milyen volt! Köszi a biztatást, megpróbálok nem izgulni, hanem türelmesen várni! :)

Szép napot! :)

2012. dec. 6. 11:05
 9/14 19890908 válasza:
Szia ! Én most vagyok 30 hetes és egyáltalán nem éreztem semmit a 18. héten. El is voltam rendesen keseredve emiatt.Én kb a 20. hét környékén kezdtem érezni mintha kis buborékok mennének a hasamban (tudom hülyén hangzik de ahhoz hasonló érezés volt :P )Én a 23 héten tudtam meg hogy kislányom lesz addig nem mutatta meg magát. :) Pocakom volt egy kicsi, de én nem vagyok egy nádszál típus talán ezért nem látszott rajtam akkor még annyira.Azóta viszont rengeteget mozog :). Boldog babavárást és könnyű szülést Neked ! :)
2012. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

Sajna ég mindig nem érzek semmit... És az uh-t is eltolták egy héttel későbbre, pedig már olyan nagyon vártam! Kicsit azért még mindig aggódom, hogy minden rendben van-e! Már nagyon szeretném látni! :)

2012. dec. 13. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!