Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál! A 18 hetes...

Első babánál! A 18 hetes ultrahangra már úgy mentetek, hogy éreztetek magzatmozgást? Pocakotok volt már? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 13:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

*még. :)


Ja, igen és én is minden jót kívánok Neked kedves utolsó! :) További boldog babavárást, könnyű szülést és sok örömet a kislányotokhoz!! :)

2012. dec. 13. 20:25
 12/14 19890908 válasza:
Köszönöm szépen ! És ne aggódj biztos minden rendben van! :)
2012. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 19890908 válasza:
Majd írd meg h mi volt az uh-n . Szorítok ;)
2012. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)


Hát kicsit megcsúszva, de gondoltam megírom nektek, (mert ígértem, csak aztán sajna elmaradtam vele), hogy a 18. heti vizsgálatra, végül még egy héttel később került sor, vagyis a 20. héten. 2-szer halasztották el, különböző okokból. Elég körülményesen ment sajna! Persze ennek már jó pár hete, mert most már 28 hetes az én kis izgő-mozgó pici babám! :-) Egyébként minden rendben volt, akkor már éreztem a magzatmozgásokat. (a 19. héten éreztem egyértelműen először) Azóta pedig már egyre gyakrabban és erősebben! Jó érzés!! :-) Hihetetlen, hogy mennyire vártam már a vizsgálatot és azóta meg már mennyi idő eltelt...

Remélem mindenki jól van, szép hétvégét nektek! :-)

2013. febr. 15. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!