Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 9. hetében vagyok....

Domcsi84 kérdése:

A terhesség 9. hetében vagyok. Éjszaka alig alszol, mert száraz az orrom és 3 óránként felébredek. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ma este a mosott ruhákat direkt az ágyam mellé tettem száradni. Azt nem lehet mondani, hogy száraz lett volna a levegő.

2012. dec. 15. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Röpke 7 hónap és minden éjjel ezt fogod csinálni.
2012. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lesz ez még rosszabb is orr dugulás nekem a szám is ki szokott száradni! A teregetős dolgot már én is próbáltam de hiába! Most nem kell hülyének nézni de nekem szőlőzsír egy üveg ásványviz és egy tálkában víz mellette zsepi ! ha száraz a szám bekenem ha szomjas vagyok tudok inni egyből ha pedig az orrom van kiszáradva kicsit meg szóltam törölni vizes zsepi vel!
2012. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is száraz az orrom, sokszor bedugul, alig kapok levegőt... Igazatok van, a szám is mostanában tiszta cserepes... Én is most léptem a kilencedik hétbe :)
2012. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem túl biztató! A munkahelyemen olyan vagyok, mint egy mosott sz@r! Eddig is ez a fáradtság, erre most még ez is...

Azért élnek kellene valahogy!?

Még az a szerencse, hogy nem vagyok hányós. :-)

Amúgy én vagyok a világon a legboldogabb, hogy jön ez a csöppség! :-)


Az egyik kifogyott orrspray üvegbe ma tettem vizet, estére odakészítem az ágyam mellé... hátha :-)

2012. dec. 15. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Az este kitaláltam a megoldást! Bekentem az orromat és a számat babaolajjal, hogy ne száradjon ki! És egészen hatásosnak bizonyult, csak reggel fél 6kor ébredtem fel. Akkor bekentem újra és aludtam tovább.

Nem hinném,hogy a babolajjal bármit is ártottam volna.

2012. dec. 16. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én se hiszem:-) erre még nem gondoltam csak a vizes zsepire de én is kifogom próbálni!
2012. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem tudtam segíteni! :-D
2012. dec. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!