Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek 6 hetes kor...

Ezek a tünetek 6 hetes kor körül rendben vannak?

Figyelt kérdés

Eddig: először apró szúrások, aztán mindjárt megjön érzés (enyhén nem fájdalmasan), mellbimbók nagyon érzékenyek..


Most, 1-2 napja: egész nap többször hányinger, tegnap reggel ma viszont délutan erősebb. Ha kicsit múlik akkor is folyamatosan ott marad a gombóc a torkomban. Könnyebben megszédülök enyhe émelygés van rajtam. A derekam tompán fáj, a "mindjárt megjön" is van még. A mellimbóim még érzékenyebbek. És ma volt néhány hőhullámom arról nem olvastam még, nem baj?


Mind normális?

Femibiont szedek a kezdetektől, ha a mindjart megjön erősödik (akkor se veszettül erős csak jobban érzem) akkor beveszek egy magne b6-ot, max. napi 2-3x.


2012. dec. 18. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek teljesen rendben vannak.Hőhullámaim nekem is voltak,úgy éreztem magam mint aki klimaxos :D Bár nem tudom,milyen klimaxosnak lenni,ahhoz még nagyon messze vagyok :)

A mindjárt megjön érzés is volt nekem,a hasszurka is teljesen normális,a mellbimbó érzékenység is normális,az még az is lesz egy jódarabig(legalább is nekem még most is az).Az émelygés-hányinger is teljesen jó,a szédülés is,én is szédültem,néha el is tudtam volna esni ha nem kapaszkodtam volna meg.Nem kell aggódni,minden tüneted normális!!

Boldog babvárást :)


20 hkm

2012. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind normálisak, még a hőhullám is. Nyugodj meg, ezek a tipikus terhességi tünetek. Minden rendben van.

Ha nagyon nem bírod az egész napos rosszulléteket, próbálkozz homeopátiás bogyóval, nekem bevált annak idején. A nevére nem emlékszem, de ha elmondod a gyógyszertárban, hogy mire kell, akkor biztosan tudnak segíteni.

2012. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, en pont ma vagyok 9 hetes. Megprobalok minden kerdesedre valaszolni, mivel en is szetizgultam (most mar kicsit jobb a helyzet) magam a legeslegelejen :D

Hanyinger: nekem kb 5 hetesen kezdodott a hanyinger erzes, amit te is leirtal, es 6-7 hetesen nagyon rosszul voltam, hanytam kb napi 5x stb. Aztan 8. hetre mar csak reggelre es neha estere korlatozodott, egy hete pedig csak reggel hanyok, de utana semmi baja a gyomromnak.

A mindjart megjon erzes is kb 6 hetig volt, most mar nem erzem, inkabb olyan fura "mintha none a hasam belulrol" erzesem van neha :D

A melleim is erzekenyek voltak kb 4. hettol, ezert is csinaltam tesztet.

Hohullamjaim is voltak es nagyon izzadtam kb 4-5 heten, miutan csinaltam a tesztet.

Remelem tudtam kicsit segiteni, szep estet,

Detti

2012. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek gratulalok a babahoz es koszonom szepen a valaszokat!!!


Elso baba, elso probalkozos honapban, tudom ez sokaknak nem adatik meg ezert felek elhinni az isteni szerencsemet es aggodom hogy minden rendben legyen...

2012. dec. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!