Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » BUÉK! Érezhetem így 12 hetesen...

BUÉK! Érezhetem így 12 hetesen a babámat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Érezheted. (Elso varandossagnal ez nagyon ritka, de ha tobbedik, akkor mar tudod milyen az ha "mozdul", ezert hamarabb erzik az anyukak. Vékony testalkat vagy szimplan nagyobb erzekenyseg eseten is erezheti valaki ilyen koran. En 13 hetesen ereztem, a dokim majdnem "lehulyezett". Kerdezte nem kevertem-e ossze massal (ertsem belmozgassal...), de tudtam, hogy nem, mert abban sajnos nagy rutinom volt.

:-) szoval nem.tipikus dw erezheted, par het mulva mar biztosan tudni fogod, hogy őt erezted vagy mégis valami "mást".

2013. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem elsőnél nem! Bocs, de én tényleg így gondolom!
2013. jan. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
én mind a 2 babámnál 12-14 hét között éreztem először,engem nem nézett se a doki se védőnő hülyének.....ez függ a zsírrétegtől,hogy figyelsz-e magadra stb....
2013. jan. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
ja és pont uh-on voltam mondtam a dokinak,hogy most mozdult meg :)
2013. jan. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is sokszor azt hittem hogy a baba az, aztán csak gázok voltak!

Ha tényleg a baba lesz, akkor nem fogsz benne kételkedni, azt nem lehet össze téveszteni mással!


Olyan 15-16 hetesen érezheted majd csak szerintem, mert akkorra elég nagy a baba ahoz, hogy megérezd!!!

2013. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
de érdekes jobban tudják mint én és egy nem egy ismerősöm mondta,hogy ő is 12 hetesen már érezték....de biztos hallucináltam :) :)itt mindenki olyan okos
2013. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azért írtál ide, mert véleményekre voltál kíváncsi. Ha tudományos választ szeretnél kapni, akkor azt hiszem rossz helyen jársz, mi csak a saját/hallott tapasztalatainkat, véleményünket tudjuk megosztani másokkal.

Én 16 hetesen éreztem először egyértelműen, nem kételkedtem benne, hogy biztosan ő volt-e. 12 hetesen még én is sok mindent beleképzeltem dolgokba, de ki tudja, lehet, hogy őt érezted.

2013. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én 12 hetesen még nem éreztem, nem tartom kizártnak. Senkire sem kell hallgatni, nincs két egyforma terhesség. Az egyik már 15 hetesen érzi, a másik csak 22... Egyén- és babafüggő. Az orvos sem tudja megmondani, hogy ki mikor érzi.


Én pl. nem voltam rágörcsölve a mozgásra, eszembe sem jutott, de 14-15 hetesen éreztem először valamit. És az nem bélmozgás volt, mert egyrészt nem azon a részen éreztem, másrészt tudom jól, milyen a bélmozgás. Ez olyan érzés volt, mintha egy faágacskát vagy hasonlót gyengéden végighúztak volna belül. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy ő volt (csak azért nem, mert első terhességem és nem tudom mit kellene éreznem).


Még egy nőnél sincs két teljesen egyforma terhesség.

2013. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és így van, pont azért írtam ide, mert a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem pedig a tudományos blablára.. Egyébként első baba és vannak bélmozgások, de már kb 3 alkalommal éreztem olyat ami teljesen más érzés volt és ugyanazon a ponton, ezért érdekel, hogy van e rá esély. De majd ha 100%-ra őt érzem akkor elárulom, hogy ez is ő volt e vagy sem :)
2013. jan. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!